Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45
  1. #31
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    07.01.2016
    Mieszka w
    kraków
    Postów
    7


    Nie martw się, ja na samym początku tez bałam się prowadzić. Zastanawiałam sie przed każda jazda czy wszystko poprawie wykonuje, czy nie przekraczam predkości i takie tam. ale z czasem mi przeszło. Wydaje mi się, że z czasem jak zaczniesz jeżdzić coraz częsciej to będzie mniejszy stres. powodzenia!

  2. #32
    Nowy użytkownik Avatar mareksky
    Dołączył
    11.05.2014
    Mieszka w
    warszawa
    Postów
    20


    nie ma co się stresować najważniejsze jechać swoim pasem przestrzegać przepisów sygnalizować swoje zachowanie a napewno będzie dobrze !

  3. #33
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    17.05.2016
    Postów
    19


    nie rób tego błędu co moja dziewczyna, bała się latami... i cięzko ją teraz namówić żeby prowadziła. Jazda samochodem to frajda, spóbuj a zobaczysz.

  4. #34
    Banned
    Dołączył
    16.05.2016
    Postów
    19


    Wsiadasz i jedziesz! Im dłużej zwlekasz tym bardziej się boisz. Samochodem się nie martw, są ubezpieczenia. Najważniejsze nikomu krzywdy nie zrobić i też samemu się nie zabić. Ostrożnie, z pokorą, ale jechać!

  5. #35
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    01.01.2017
    Postów
    19


    zgadzam się, że nie ma co zwlekać. Znam kilka osób, które mają prawo jazdy od wielu lat i nie jeżdżą do tej pory, bo jak się nie odwazyły na świeżo, to teraz jest im coraz trudniej

  6. #36
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    02.02.2017
    Postów
    3


    to normalne, zanim poszłam na kurs to w ogóle nie wyobrażałam sobie że moge prowadzić samochód, a teraz jeżdżę świetnie to kwestia wprawy, na początku stres będzie, ale z czasem idzie ku lepszemu

  7. #37
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    16.02.2017
    Postów
    3


    jezdzij i ucz sie, lap doswiadczenie

  8. #38
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.02.2017
    Postów
    10


    Wydaje mi się, że każdy początkujący kierowca ma pewną obawę przed jazdą, ale trzeba przełamać swój strach i jeździć żeby się wprawić

  9. #39
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    01.03.2017
    Postów
    15


    Ja pamietam jak przed miesiąc/dwa jezdziłem przepisowo... ale później już poleciało

  10. #40
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    28.05.2017
    Postów
    2


    Haha dokładnie, nie ma co się stresować. Co prawda ja prawko robiłem dawno ale jakoś większego stresu nie było, no może jedynie przy pierwszej jeździe

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •