Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45
  1. #21
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    02.04.2015
    Postów
    6


    Ja na początku jeździłem z dziewczyną, która zrobiła prawo jazdy wcześniej niż ja :P. Ewentualnie z kimkolwiek nawet bez prawa jazdy można jeździć, ja zawsze czułem się wtedy pewniej i mniejszy stres był

  2. #22
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    20.05.2015
    Postów
    2


    Cytat Napisał kleszcz Zobacz post
    Ja na początku jeździłem z dziewczyną, która zrobiła prawo jazdy wcześniej niż ja :P. Ewentualnie z kimkolwiek nawet bez prawa jazdy można jeździć, ja zawsze czułem się wtedy pewniej i mniejszy stres był
    A ja się nie zgodzę. Stres może i mniejszy, ale skupienie, proporcjonalnie również. Tylko jeżdżąc samemu można nauczyć się szybkiego podejmowania odpowiednich decyzji na drodze. Polecam natomiast wszystkim, którzy się boją jeździć dużo w nocy, kiedy ruch na ulicy jest niewielki. Ewentualnych bodźców stresowych jest znacznie mniej, a drobne pomyłki nie muszą od razu skutkować wypadkiem.

  3. #23
    Banned
    Dołączył
    15.06.2015
    Postów
    3


    No właśnie może jakaś koleżanka (bo mąż czy facet może nie mieć cierpliwości) i warto przełamać swoje fobie w większym mieście.

  4. #24
    Nowy użytkownik Avatar dominikk
    Dołączył
    23.06.2015
    Postów
    3


    Niestety prawda jest taka, że jeśli ktoś boi się jeździć, to będzie się bał przez całe życie
    Ostatnio edytowane przez silvox ; 23-06-2015 o 19:27

  5. #25
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    17.07.2015
    Postów
    1


    Ja kiedy zdałem też miałem przerwe i później poprostu bałem się jeździć. Ale wszystko to to jets kwestia psychiki i poprostu przełamania się

  6. #26
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    15.09.2015
    Mieszka w
    Poznań
    Postów
    1


    Najgorsze co mozna zrobic to odłożyc samodzielną jazdę na KIEDYS. Kiedy masz stres przed samodzielną jazdą, próbuj po trochu wieczorami, kiedy ruch jest mniejszy, ale probuj, tylko tak nabywamy wprawy i odruchowości.

  7. #27
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    15.10.2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Postów
    19


    Tak jak koledzy wyżej, praktyka praktyka i praktyka. Nie ma takiego co się urodził kierowcą.

  8. #28
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    29.10.2015
    Postów
    13


    Prawdziwa nauka jazdy rozpoczyna się dopiero po zdaniu egzaminu na prawo jazdy.
    Ja jak już miałem prawko wolałem jeździć samemu przy innych był lekki stres że może coś źle robię.
    Ale z biegiem czasu jest się bardziej pewnym i jazda sprawia przyjemność.

  9. #29
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.12.2015
    Postów
    1


    Jak masz chłopaka/brata/ojca/mamę którzy mają prawko to niech pojeżdżą z Tobą dopóki się nie oswoisz z jazdą samodzielnie.
    Ostatnio edytowane przez ksu ; 18-12-2015 o 18:19 Powód: Reklama.

  10. #30
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Prosimy o nie pisanie postów tylko w celu umieszczenia reklamy, gdyż reklamy lub całe posty będą konsekwentnie usuwane.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •