Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    12.06.2017
    Postów
    1


    Ja też sie stresowalam przed egzaminem, chociaz jezdzcic potrafilam bo uczyl mnie tata 'od zera'. Poczatki oczywiscvie byly trudne, jak np wejscie w zakrec z 4 biegu albo problem z cofaniem
    Im wiecej sie jezdzi tym nabiera sie wiekszego doswiadczenia. Pamiętam jak odebralam dokument i jechalam pierwszy raz sama. Pelne skupienie, patrzenie tylko przed siebie. Teraz po latach jazdy samochodem mysle co jutro zrobic na obiad

    Suma sumarum nie wyobrażam sobie zycia bez samochodu

  2. #42
    Nowy użytkownik Avatar guzik672
    Dołączył
    27.06.2017
    Postów
    2


    Napewno potrzeba trochę czasu zanim człowiek przestanie się stresować jeżdżąc samochodem. Podczas egzaminu ciągle biło mocno mi serce i miałem motyle w brzuchu. POZDRAWIAM

  3. #43
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    28.08.2017
    Postów
    5


    Tylko trzeba się przełamać. Ja zawsze sobie mówiłem że nikt nie chce zniszczyć swojego samochodu na drodze więc po co ma we mnie wjeżdżać a każdy widzi Lkę wiec bez obaw.

  4. #44
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    12.01.2018
    Postów
    1


    Cytat Napisał ankaanka Zobacz post
    Szukam wsparcia. W październiku zdałam egzamin. Za pierwszym razem, chociaż swoje umiejętności i możliwości oceniam dość krytycznie. A teraz... po prostu bardzo się stresuję na sama myśl, że mogę jechać. Tym bardziej że ze nasz domowy samochód jest o wiele większy od tego z kursu (audi kombi). Staram się o własne auto, ale póki co... Mam nie podejmować prób? Dodatkowo bardzo stresuje mnie obecność męża. A sama nie mam odwagi jechać. To dopiero dylemat! Opowiedzcie mi o swoich doświadczeniach... Może jakieś rady?
    Anka
    Trzeba wsiadać i jechać bo jak będziesz od odkładać dalej to będzie coraz trudziej .A męża w domu zostawić jak nie wspiera.

  5. #45
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    22.03.2018
    Postów
    1


    Cytat Napisał ankaanka Zobacz post
    Szukam wsparcia. W październiku zdałam egzamin. Za pierwszym razem, chociaż swoje umiejętności i możliwości oceniam dość krytycznie. A teraz... po prostu bardzo się stresuję na sama myśl, że mogę jechać. Tym bardziej że ze nasz domowy samochód jest o wiele większy od tego z kursu (audi kombi). Staram się o własne auto, ale póki co... Mam nie podejmować prób? Dodatkowo bardzo stresuje mnie obecność męża. A sama nie mam odwagi jechać. To dopiero dylemat! Opowiedzcie mi o swoich doświadczeniach... Może jakieś rady?
    Anka
    Trzeba jeżdzić bo będzie coraz trudniej wsiąść do auta zawsze będziesz szukać wymówek.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •