Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Od dawna na forum
    Dołączył
    16.12.2009
    Postów
    362


    Ta strona jakas trefna wyskakuje mi alarm antyvirus'owy


  2. #12
    Od dawna na forum
    Dołączył
    14.11.2010
    Mieszka w
    DZG
    Postów
    732


    No mi też.......

  3. #13
    Administrator
    Dołączył
    22.09.2006
    Postów
    25


    Faktycznie jakiś problem się wczoraj pojawił. Poprawiony i nie ma już fałszywych alarmów Przepraszam za zamieszanie.
    http://www.naukajazdy.pl/assets/modu...o-Jazdy-Online

  4. #14
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.06.2011
    Postów
    10


    Nie wiem co złego jest książkach moim zdaniem są one bardziej poręczne (może poza tym, że większe) i wygodne. Ale dzisiaj elektronika wypiera wszystko... Ciekawe, czy za kilkanaście lat młodzi ludzie będą potrafili parkować bez czujników parkowania, których dzisiaj jest coraz więcej

  5. #15
    Masz Pytanie? Avatar admin
    Dołączył
    09.06.2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Postów
    28


    Cytat Napisał Turbo_Auto_pl Zobacz post
    Nie wiem co złego jest książkach moim zdaniem są one bardziej poręczne (może poza tym, że większe) i wygodne. Ale dzisiaj elektronika wypiera wszystko... Ciekawe, czy za kilkanaście lat młodzi ludzie będą potrafili parkować bez czujników parkowania, których dzisiaj jest coraz więcej
    Nic złego w książkach nie ma, ale trzeba przyznać że komputery dają możliwość szerszego spojrzenia na edukację i weryfikację wiedzy. Osobiście cenię sobie możliwość sprawdzenia w jakich obszarach w jakim stopniu jestem przygotowany, z książką niestety to niemożliwe.
    Poza tym egzamin jest prowadzony na komputerze, dlatego warto przygotowywać się w podobnym środowisku. Oczywiście samej książki nie można wyłączyć Też są ważne.
    ___________________________
    Administrator Naukajazdy.pl
    Wszelkie pytania należy kierować na adres w formularzu http://naukajazdy.pl/kontakt - Admin nie odpowiada na Prywatne wiadomości.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •