Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    30.07.2011
    Postów
    2

    Instruktor jako egzaminator



    Witam

    Chciałbym się dowiedzieć czy instruktor może być egzaminatorem na prawo jazdy ?
    Znajomy mi powiedział iż owszem, można, lecz ciężko mi w to uwierzyć, tak to by wszyscy brali swoich instruktorów a nie stresowali się z nieznajomymi państowymi egzaminatorami.

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    28.10.2010
    Postów
    7


    Cytat Napisał gofrownica Zobacz post
    Witam

    Chciałbym się dowiedzieć czy instruktor może być egzaminatorem na prawo jazdy ?
    Znajomy mi powiedział iż owszem, można, lecz ciężko mi w to uwierzyć, tak to by wszyscy brali swoich instruktorów a nie stresowali się z nieznajomymi państowymi egzaminatorami.

    moze byc egzaminatorem na egzaminie wewnętrznym tj. w osrodku gdy konczysz nauke w celu weryfikacji twoich umiejetnosci robi ci egzamin...
    na panstwowym egzaminie ma prawo byc z toba ale jako obserwator (nie ma prawa głosu) jego ingerencja w egzamin prowadzi do jego przerwania a wynik egzaminu jest uznany jako negatywny

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    20.07.2010
    Postów
    209


    "Czynny" egzaminator nie może być instruktorem.

  4. #4
    Od dawna na forum Avatar silvox
    Dołączył
    06.09.2011
    Mieszka w
    malopolskie
    Postów
    781


    Podstawa prawna..
    Art. 110a.

    1. Egzaminator zobowiązany jest do:

    rzetelnego i bezstronnego wykonywania powierzonych zadań;
    rozwijania wiedzy zawodowej i podnoszenia kwalifikacji;
    godnego zachowania w czasie wykonywania obowiązków.

    2. Egzaminator zatrudniony w wojewódzkim ośrodku ruchu drogowego nie może jednocześnie prowadzić szkoleń dla kandydatów na kierowców, szkoły nauki jazdy ani być jej właścicielem lub współwłaścicielem.

    3. Egzaminator w czasie wykonywania obowiązków zawodowych podlega ochronie przysługującej funkcjonariuszowi publicznemu.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •