Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 107
  1. #91
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Myślę ze Anna zawitała tu tak na chwilę, popisać sobie
    Pewnie więcej tu jej nie zobaczymy, no chyba że się mylę, ale to się okaże w niedalekiej przyszłości

  2. #92
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    08.03.2016
    Mieszka w
    Anglia
    Postów
    20


    Ja mam disel-ka, bardzo ekonomiczne, mianowicie jest to Golf 4, 1.9 SDI, średnie spalanie pokazuje na monitorku za kierownicą 4,5l/100

  3. #93
    Nowy użytkownik Avatar mareksky
    Dołączył
    11.05.2014
    Mieszka w
    warszawa
    Postów
    20


    Zdania są podzielone jak zawsze kto ma diesla jest za dieslem a kto ma benzyne jest za benzyną ja zawsze miałem benzynkę i polecam ! może troszkę więcej spali ale w razie czego tańsza jest naprawa

  4. #94
    Banned
    Dołączył
    16.05.2016
    Postów
    19


    Po mieście - benzyna. Diesel - przewaga trasy. Tak chyba jest najkorzystniej... chyba.

  5. #95
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    17.05.2016
    Postów
    19


    ja robię sporo km w miesiącu i nie wyobrazam sobie silnika benzynowego głownie z oszczedności, na krótsze trasy polecam zaś benzynke (moja kobieta ma wlasnie typowo miejski pojazd)

  6. #96
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    13.05.2016
    Postów
    21


    to są rozważania typu czy lepiej pisać długopisem czy piórem, a i tak ważna jest treść.
    natomiast co do ekonomiczności to czy nie lepiej zastanowić się ile zbędnych kilogramów wozimy? kierowcy jeżdżący raz w roku w trasę z rodziną kupują duże auta kombi, które na co dzień jeżdżą po mieście wożąc jedną, a czasem nawet dwie osoby.
    jestem z Wrocławia i jak kiedyś policzyłem jeżdżąc małym autkiem po mieście oszczędności są takie, że raz w roku wyjdzie tego na kurs nad morze tam i z powrotem taksówką.

  7. #97
    Banned
    Dołączył
    16.05.2016
    Postów
    19


    Mam teraz służbówkę - skoda yeti 1,4 benzyna. Masakra! Ani to mocne, ani oszczędne, ani do miasta, ani na trasę. W mieście 15 litrów benzyny na 100 km, na autostradzie 10-11 litrów. Ludzie- gdzie się podziału stare dobre 2 -3 litrówki, które 10 litrów nigdy nie przekraczały????

  8. #98
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    13.05.2016
    Postów
    21


    o Skodach mam bardzo dobrą opinię, ale nie doświadczyłem tych z silnikami benzynowymi. gdy pracowałem w budownictwie drogowym w firmie użytkowaliśmy ponad 15 takich Fabii (1,9TDI). jeździli nimi młodzi chłopcy po studiach mający kilka budów, więc jazda bardzo mocna wzbogacona w takie elementy jak wjazd na budowę, gdzie czasami auto służbowe trzeba było wyciągać. spokojnie wytrzymywały 300 tyś km. kiedyś wziąłem taką jedną jadąc na inspekcję budowy S8 koło Białegostoku (z Wrocławia), średnie spalanie 4,7l/100km. jadąc oczywiście jak autem służbowym.

  9. #99
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    12.07.2016
    Postów
    15


    Blondynka przeczytała i zrozumiała

  10. #100
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    01.01.2017
    Postów
    19


    ja jestem za benzyną, ale głównie ze względu na to, że budowa jest prostsza, więc i w przypadku naprawy jest taniej i łatwiej

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •