Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Temat: Alkomat

  1. #11
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    25.10.2012
    Postów
    38


    A wg mnie alkomaty w ogóle nie powinny być stosowane, bo przecież nie powinno sie pić i prowadzić! o

  2. #12
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    10.06.2015
    Postów
    2


    Hej, wiem, że pytanie dotyczyło czegoś innego, ale skoro wątek o alkomatach to zaryzykuję
    Planuję kupić alkomat do samochodu, ale totalnie nie wiem, jaki wybrać. recenzji w sieci jest mnóstwo, oczywiście każdy chwali swoje..W jakim zakresie cenowym kupię coś sensownego? I jaki parametr jest najważniejszy, na co powinnam zwrócić uwagę?
    Z góry dzięki za odp.

  3. #13
    Nowy użytkownik Avatar dominikk
    Dołączył
    23.06.2015
    Postów
    3


    Przede wszystkim na miarodajność pomiarów

  4. #14
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    15.09.2015
    Mieszka w
    Gdynia
    Postów
    1


    Kalibracje trzeba przeprowadzać w autoryzowanym serwisie. Zależy od tego ile już używasz. Poszukaj serwisu blisko siebie i gotowe.

  5. #15
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    06.10.2015
    Postów
    4


    Witam,

    orientujecie się czy alkomat za 100-200 zł kupiony na Allegro będzie dawał wiarygodne pomiary?

  6. #16
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    13.07.2016
    Postów
    1


    Na Allegro właśnie pojawił się najnowszy osobisty alkomat AlcoFind Q7 Senso. Ma najbardziej precyzyjny czujnik ze wszystkich modeli osobistych (sensor wyczuwa tylko molekuły alkoholu, więc nic - np. dym papierosowy - nie zakłóca badania). Pierwsza kalibracja gratis, a do tego za darmo dostajesz 100 ustników razem z alkomatem. Zdecydowanie polecam.
    Ostatnio edytowane przez ksu ; 13-07-2016 o 23:50 Powód: Reklama

  7. #17
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    01.01.2017
    Postów
    19


    ja lata temu kupiłam na allegro alkomat za niecale 100zł i bardzo dobrze się sprawdza. Na początku kilka razy podjeżdżałam na policję, żeby tam się przebadać i sprawdzić wiarygodność mojego urządzenia, ale jak się okazało, że jest precyzyjne to teraz opieram się tylko na nim

  8. #18
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    01.08.2017
    Postów
    5


    Sądzę, że posiadanie alkomatu jest bardzo przydatne. Na przykład jesteś na imprezie, wypijesz kilka drinków i możesz sprawdzić wynik na alkomacie by przekonać się czy można jechać czy nie. Ale tu przede wszystkim rozsądek jest konieczny i zdrowe podejście.

  9. #19
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    07.08.2017
    Postów
    17


    Oczywiście, że alkomat jest bardzo przydatny. Sam używam czasem przed wyjściem do pracy przeważnie na pierwszą zmianę

  10. #20
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    31.03.2018
    Mieszka w
    Police
    Postów
    19


    Ja mam spore wątpliwości co do tanich alkomatów. Czy ich wskazania są wiarygodne ?

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •