Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Od dawna na forum
    Dołączył
    28.08.2007
    Mieszka w
    kuj-pom
    Postów
    289

    Gwarancja na nowy samochód



    Słuchajcie może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sprawa z gwarancją na nowy samochód? Mam nowe suzuki swift do nauki jazdy. Na pierwszym przeglądzie po tyś.km byłam w serwisie, po nast 15tyś już nie. Zrobiłam go u mnie na miejscu. Samochód ma zainstalowaną instalację gazową przez co automatycznie traci gwarancję na silnik. A co z gwarancją na całą resztę? Czy to, ze nie byłam u Nich na wymianie oleju automatycznie kasuje gwarancje? Pytam, bo zaczyna się coś dziać z hamulcami, prawdopodobnie szwankuje ESP, bo w trakcie jazdy hamują mi koła, zapala się kontrolka ESP. W ogóle jakieś felerne te auta, bo już kilku instruktorów mówiło, że coś tam się z nimi dzieje, a to układ kierowniczy, a to tylna belka, nawet auto egzaminacyjne odjechało na lawecie.
    Tak więc moje pytanie, czy jest szansa że naprawią mi to w ramach gwarancji?

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    16.08.2012
    Postów
    6


    raczej nie, ale lepiej dopytać

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.12.2008
    Postów
    1


    Witam
    Mam taka sama sytuacje i czas na zdecydowanie się na przegląd nr 3(45000km) do 12.10.2012. Po 4miesiacach uzytkowańia jest dużo awarii nie u mnie ale u znajomych. Jutro zadzwonie do serwisu i się do wiem. Pozdrawiam

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    11.10.2012
    Postów
    2


    najlepiej pytać bezpośrednio w serwisie bo różne salony mają różne zasady

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    06.07.2012
    Postów
    31


    ASO firmowe i tam reklamować, zasady jednakowe dla marki w całym kraju. Czasami jakieś promocje, dodatkowo wykupywane gwarancje, ale generalnie przedstawiciel marki.

  6. #6
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    31.03.2018
    Mieszka w
    Police
    Postów
    19


    Najlepiej uderzać do salonu gdzie auto było kupione. Ale można też do innego punktu sieci.

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    20.04.2018
    Postów
    2


    Chyba nie ma to reguły. Każdy salon może mieć swoje indywidualne warunki na gwarancje, doczytaj w umowie albo umów się na wizytę. Ja w mojej mazdzie M6 jeszcze nie musiałem korzystać na szczęście z gwarancji. Chodzi jak brzytwa Całkiem inaczej się jeździ już takimi autami wyposażonymi w nowe technologie gwarantujące płynność jazdy i jej dynamikę.

  8. #8
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    04.05.2018
    Postów
    9


    Moim zdaniem tez warto pójść tam gdzie kupowałeś ten samochód

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •