Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    04.12.2012
    Postów
    40

    Nowe zasady egzaminowania kandydatów na instruktorów jazdy.



    Czy ktoś wie co ma się zmienić w egzaminach na instruktorów i kiedy te zmiany maja wejść w życie?

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    07.12.2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Postów
    4


    Zmiany wchodzą w życie 19.01.2013. Podobno ma być egzamin w ruchu drogowym, tak jak to jest na kat. B. Dotychczas praktyczny kończył się na placu. Poza tym pytania testowe mają być tylko jednokrotnego wyboru. Mówię to co sam usłyszałem od przewodniczącego mojej komisji na egzaminie w Toruniu, jak będzie tego nie wiem

  3. #3
    Od dawna na forum Avatar neoTz
    Dołączył
    22.11.2012
    Postów
    133


    Ja jeszcze słyszałem, że jeżeli ktoś już zrobi sobie instruktora to przez min. 3 lata będzie musiał pracować jako instruktor w innych szkołach bo nie będzie wcześniej mógł otworzyć własnej.

  4. #4
    Od dawna na forum
    Dołączył
    18.09.2012
    Mieszka w
    Chełm
    Postów
    187


    Cytat Napisał neoTz Zobacz post
    Ja jeszcze słyszałem, że jeżeli ktoś już zrobi sobie instruktora to przez min. 3 lata będzie musiał pracować jako instruktor w innych szkołach bo nie będzie wcześniej mógł otworzyć własnej.
    Już, ale w sensie otrzymania uprawnień po 19 stycznia. Wtedy ta zmiana wchodzi w życie.
    Inaczej osoby które już mają własny ośrodek mniej niż 3 lata musiałyby zatrudnić w nim albo instruktora ze stażem 3 letnim, albo w przypadku jego braku zamknąć działalność

  5. #5
    Od dawna na forum Avatar neoTz
    Dołączył
    22.11.2012
    Postów
    133


    Zgadza się @don gregorio - rozmawiamy o nowych zasadach, które mają obowiązywać po 19 stycznia - więc już o tym nie pisałem uznając fakt ten za oczywisty

    Wszak wiadomo, iż prawo nie działa wstecz

  6. #6
    Od dawna na forum
    Dołączył
    18.09.2012
    Mieszka w
    Chełm
    Postów
    187


    Cytat Napisał neoTz Zobacz post

    Wszak wiadomo, iż prawo nie działa wstecz
    oj nie wszędzie ....
    w poprzedniej mojej pracy zadziałało i ucierpiało na tym wielu ludzi, ale to nie temat na to forum

  7. #7
    Od dawna na forum
    Dołączył
    18.09.2012
    Mieszka w
    Chełm
    Postów
    187


    Dziś czytałem w tygodniku prawo drogowe o zmianach w zasadach egzaminowania. Ma wejść do egzaminu część praktyczna w ruchu drogowym.

  8. #8
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    22.01.2013
    Postów
    5


    Nowe zasady egz weszły w życie oto link do rozporządzenia
    Rozporządzenie

  9. #9
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    22.01.2013
    Postów
    5


    Witam, zmiany już weszły w życie, rozporządzenie w sprawie egzaminowania instruktorów jest tutaj. Niestety nie wyglada to dobrze.

  10. #10
    Od dawna na forum
    Dołączył
    18.09.2012
    Mieszka w
    Chełm
    Postów
    187


    Ok
    A jak to się ma do osób które uzyskały uprawnienia instruktora przed wejście w życie przepisów?
    Chodzi mi o to czy dany instruktor jest jednocześnie wykładowcą i jakiej ma używać pieczęci?

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •