Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 62
    Od dawna na forum
    Mieszka w
    Podlaskie

Tak można proponować w nieskończoność Najlepiej wejść na stronę z ogłoszeniami, zaznaczyć do jakiej ceny samochody mają zostać pokazane, pozaznaczać jeszcze inne opcje, które są istotne, typu rodzaj paliwa, ilość drzwi, itp itd, opcji jest bardzo dużo. Może to ułatwi znalezienie.

Nowy użytkownik

Z jednej strony trochę się boję, że te strony z ogłoszeniami, to fake jakiś przekręcone liczniki itd. Jak to sprawdzić?

Od dawna na forum
    Mieszka w
    Podlaskie

Cytat Napisał Majson90 Zobacz post
    Z jednej strony trochę się boję, że te strony z ogłoszeniami, to fake jakiś przekręcone liczniki itd. Jak to sprawdzić?
    Nie ma na to reguły, czy samochód z ogłoszenia w internecie, czy gazecie, komisu, czy giełdy... teoretycznie wszędzie można trafić na taki z przekręconym licznikiem czy taki, który powstał w wyniku zespawania dwóch -bo jeden miał np. skasowany przód, a drugi tył i z nich powstał jeden tak zwany "bezwypadkowy"
    Jak to sprawdzić... przebieg to najlepiej w ASO danej marki, ale też nie zawsze jest to możliwe. Niektóre ASO mają światową bazę (mało takich), inne europejską, a inne tylko krajową (i niestety ale takich chyba najwięcej). Jeśli samochód był kupiony u nas w kraju i tu serwisowany w ASO, to trzeba pojechać do tego serwisu i poprosić o jego historie serwisową, nie powinno być problemu, jeśli będzie przy tym właściciel pojazdu. W przypadku sprowadzonych serwis nie zawsze ma dostęp do historii, wtedy można zadzwonić zagranice, jeśli zna się dany język, albo znaleźć kogoś kto się dogada np. jakiegoś studenta filologi niemieckiej.
    Czy był bity to również można sprawdzić w ASO, albo przyjść z blacharzem, albo pojechać do jakiegoś warsztatu.
    Jeśli sprzedający nic nie ukrywa to nie powinien robić problemu z podjechaniem do warsztatu.

Nowy użytkownik

Bardzo dziękuję za rady! mam nadzieję,ze nie będę miała żadnych problemów z zakupem samochodu i że nie trafię też na "złego" właściciela.

Nowy użytkownik Avatar mirek.regiel

temat ciekawy, moja małża wybrała alfa romeo julieta białą

Nowy użytkownik

Ja polecam Skode Fabie. Sama mam ten samochód i jestem z niego bardzo zadowolona. Fakt nie rozpędzi się na drodze do meg prędkości ale wszystko w nim łatwo chodzi i rzadko coś się psuje.

Nowy użytkownik

a może VW Beattle ??

Nowy użytkownik

Mi sie bardzo dobrze prowadzi wszystkie skody. Jednak z wyglądu najbardziej kobiece są chyba volvo i peugeoty

Nowy użytkownik

Fiat 500 ma fajny styl jak dla mnie

Nowy użytkownik

Na pewno bezpieczny ... A jeżeli miałabym wybierać to audi

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 12

Tagi dla tego tematu

Bookmarks

Uprawnienia