Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54
  1. #1
    Od dawna na forum
    Dołączył
    14.11.2010
    Mieszka w
    DZG
    Postów
    732

    Co Wy na to? Nowe testy 2013.


  2. #2
    Od dawna na forum Avatar neoTz
    Dołączył
    22.11.2012
    Postów
    133


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pytanie_819.jpg
Wyświetleń:	420
Rozmiar:	19.8 KB
ID:	107

    hmm... ?

    Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego "Nie" ?

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    14.11.2010
    Mieszka w
    DZG
    Postów
    732


    Musiał wystąpić jakiś błąd bo ja rozwiązywałem ten test trafiło mi sie to samo pytanie zaznaczyłem TAK i było prawidłowo.

  4. #4
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Mi też to pytanie się trafiło. Zaznaczyłem "TAK" i była to poprawna odpowiedź.

  5. #5
    Od dawna na forum Avatar neoTz
    Dołączył
    22.11.2012
    Postów
    133


    Aha, czyli pewnie błąd - więc testy nadają się do poprawki skoro w moim wypadku coś jest nie tak..

  6. #6
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Jeszcze nie spotkałem się z testami oferowanymi na rynku, które byłyby idealnie dopracowane. Przynajmniej na razie.
    Ten test rozwiązałem tylko raz i jak na razie jest to jedyny program, który poprawnie naliczył mi punkty. Rozwiązałem bezbłędnie i otrzymałem 74 punkty.
    Mam też program, który nalicza punkty jak mu się podoba. Rozwiąże bezbłędnie test, a dostaję tylko np.65 pkt. Są tam również błędy.
    Widziałem też program za 900 zł, tam ponoć błędów nie ma, ale nie miałem okazji go przetestować. Program ten ponoć może też być wykorzystywany do przeprowadzania egzaminów wewnętrznych.

  7. #7
    Od dawna na forum
    Dołączył
    14.11.2010
    Mieszka w
    DZG
    Postów
    732


    Tzn, ten program za 900 zł może być wykorzystywany do przeprowadzania egzaminów wewnętrznych?

  8. #8
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    slowdzerson napisał:
    Tzn, ten program za 900 zł może być wykorzystywany do przeprowadzania egzaminów wewnętrznych?
    Ponoć tak, ale nie jestem tego pewien. Na pierwsze stanowisko kosztuje około 900 zł. Na drugie 450 i na każde następne 10 zł. Jest teraz sporo firm, które chcą na nas zarobić. Na razie lepiej wstrzymać się z kupnem.
    Ja osobiście jednak wolałbym taki program mieć z PWPW lub ITS, w zależności od tego, jaki program wybrał dany WORD.
    Czas pokaże, czy dla OSK takie programy będą przewidziane. Mam nadzieję, że tak.
    Pamiętajmy też, że w części fakultatywnej Portalu OSK, będziemy też mieć funkcję egzaminu wewnętrznego. Baza pytań raczej będzie oparta o bazę pytań z PWPW. Koszt, to 8 zł/1 miesiąc plus vat.

  9. #9
    Od dawna na forum
    Dołączył
    14.11.2010
    Mieszka w
    DZG
    Postów
    732


    U nas żeby tworzyć profil kandydata na kierowce to WORD wybrał ITS, a z kolei moje starostwo wybrało PWPW.

  10. #10
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Tutaj jest też wersja demonstracyjna testu:
    http://www.prawojazdy.com.pl/testy

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •