Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Temat: zielony lisc

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    17.11.2012
    Postów
    54

    zielony lisc



    Poradzcie mi bo kompletnie nie wiem.
    Po ktorej stronie na przedniej i tylniej szybie przykleja sie tego zielonego liscia?
    Wiem wiem, nie jest on mi potrzebyn w momencie zdania egzaminu przed 2013 ale tak dla bezpieczenstwa mysle ze warto byloby nakleic

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    14.11.2010
    Mieszka w
    DZG
    Postów
    732


    Cytat Napisał Marta1991 Zobacz post
    Poradzcie mi bo kompletnie nie wiem.
    Po ktorej stronie na przedniej i tylniej szybie przykleja sie tego zielonego liscia?
    Wiem wiem, nie jest on mi potrzebyn w momencie zdania egzaminu przed 2013 ale tak dla bezpieczenstwa mysle ze warto byloby nakleic
    Gdy zdasz egzamin po 2013 to też Ci on nie bedzie potrzebny Ten liść bedzie potrzebny w 2016.
    Nie wiem czy jest to gdzieś w przepisach okreslone po ktorej stronie ma być ten liść ale ja bym strzelał, że po lewej

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    05.12.2006
    Postów
    512


    Nie ma zadnych przepisów odnośnie miejsca umieszczania liścia. Możesz sobie nawet okleić cały samochód

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23.05.2009
    Postów
    82


    Marta brawo za odwage i chec przyklejenia listka pomimo braku obowiazku. Na obecna chwile jestes jedyna osoba ktora "znam" ktora sie nie wstydzi ze dopiero zdala prawko i chce to oznajminc innym uczestnikom ruchu.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    17.11.2012
    Postów
    54


    @spamergt: a czego sie tu wstydzic? ze sie zdalo i chce sie bezpiecznie jezdzic zeby nie spowodowac wypadku...?
    PS. wiecie moze gdzie sie nabywa takie liscie?

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    17.11.2012
    Postów
    54


    czgo niby mam sie wstydzic ze jezdze z zielonym lisciem? w ten sposob daje innym do zrozumienia sygnalizuje im ze jestem nowych kierowca ze jak cos "bede sie ociagac, nie bede pewna" to mają na mnie nie trąbic

  7. #7
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    25.10.2012
    Postów
    38


    będą trąbić jeszcze bardziej i przeklinać i pytać kto dał Ci prawko ) Normalnie powiedzą, że baba za kierownicą ... a tak ...

  8. #8
    Od dawna na forum
    Dołączył
    14.11.2010
    Mieszka w
    DZG
    Postów
    732


    Cytat Napisał Majson90 Zobacz post
    będą trąbić jeszcze bardziej i przeklinać i pytać kto dał Ci prawko ) Normalnie powiedzą, że baba za kierownicą ... a tak ...
    Coś w tym jest.......

  9. #9
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    25.10.2012
    Postów
    38


    Niestety, tak właśnie jest. Obserwując właśnie takie zachowania na drodze, za wszelką cenę uniknęłam naklejania liścia

  10. #10
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    28.02.2013
    Postów
    1


    No i bardzo dobrze. Też nigdy nie naklejałem.
    Ostatnio edytowane przez administrator ; 23-08-2013 o 11:12

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •