Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 164
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    04.12.2012
    Postów
    40

    Egzamin na instruktora Lublin styczeń/luty 2013



    Dzisiaj chciałem się zapisać na egzamin na instruktora. Pani mnie poinformowała, że na styczeń już nie można się zapisać a na luty też nie , bo jeszcze nie zapisują, bo nie wiadomo jakie będą ceny, jakie zmiany w ustawie i czy w ogóle będą. Takie jaja to chyba tylko w naszym kraju możliwe...

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    18.09.2012
    Mieszka w
    Chełm
    Postów
    187


    Ufff jaki fart że to już za mną
    Cyrk niezły

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    10.01.2013
    Mieszka w
    Lublin
    Postów
    16


    Witam. 14.01.13r. mam egzamin na instruktora i jest to moje drugie podejście, ponieważ za pierwszym razem oblałam na przepisach. Miałam pytanie jak się wydawało banalne o przejście dla pieszych, znak ostrzegawczy. odpowiedz a i b były oczywiste więc je zaznaczyłam, ale w odpowiedzi c. była odpowiedź...mniej więcej taka, że " może pojawić się przejście dla pieszych, które wcześniej mogło być niewidoczne" czy ktoś słyszał kiedyś taką odpowiedź? powinnam ją zaznaczyć? bo na egzaminie jej nie zaznaczyłam, a miałam 3 błędy, jestem świadoma tylko jednego błędu, natomiast o reszcie nie wiem, być może z tym przejściem właśnie było źle. Ktoś może pomóc? Generalnie do egzaminu uczyłam się z płyt testowych i kodeksu, ale na egzaminie trafiły mi się pytania, których wcześniej na oczy nie widziałam w testach. Pamięta ktoś może przykładowe pytanie z egzaminu, którego nie ma w żadnych testach? Bo czasem możliwe odpowiedzi dają takie beznadziejne, że nie wiadomo o co chodzi. Z góry dziękuje za pomoc.

  4. #4
    Od dawna na forum
    Dołączył
    18.09.2012
    Mieszka w
    Chełm
    Postów
    187


    Ja to pytanie trafiałem na testach jak się uczyłem Także niespodzianek nie miałem

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    10.01.2013
    Mieszka w
    Lublin
    Postów
    16


    No widzisz to świetnie dla Ciebie,to może jeszcze spróbujesz odpowiedzieć na moje pytanie?byłabym wdzięczna.

  6. #6
    Od dawna na forum
    Dołączył
    18.09.2012
    Mieszka w
    Chełm
    Postów
    187

    Odp: Egzamin na instruktora Lublin styczeń/luty 2013



    Zajrzyj do tematu z grudnia tam wpisałem jakie miałem pytania


    Cytat Napisał don gregorio Zobacz post
    Ja dzisiaj miałem egzamin w Lublinie

    test zestaw 10
    Raczej łatwy - zero blędów
    Prezentacja wykładu - sygnalizowanie postoju podczas awarii lub wypadku
    A na placu ruszanie z miejsca i jazda pasem ruchu do przodu i do tyłu.

    Na prezentacji wykładu egzaminator przerwał mi po omówieniu celów i powiedział, że nia ma mnie po co trzymać skoro tak dobrze się przygotowałem.

    Na placu egzaminator powiedział " No to objaśni mi Pan zadanie nr2 Ruszanie z miejsca i jazda pasem ruchu do przodu i do tyłu. Jest Pan zadowolony z takiego zestawu?"
    Odpowiedziałem " instruktor musi potrafić objaśnić każde zadanie także jestem zadowolony bez względu na co bym nie trafił"
    Powiedział, że mam u niego dużego plusa za to - stres mi opadł i na luzie objaśniłem co i z czym się je na tym zadaniu

    Wynik egzaminu pozytywny
    Ostatnio edytowane przez don gregorio ; 11-01-2013 o 13:51

  7. #7
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    11.01.2013
    Postów
    19


    Witam ja też będę zdawała egzamin w styczniu 18 w word w Lublinie ,ty jak juz zdawałaś to pewnie orientujesz sie mniej więcej jakie są pytania i czy to są te na kat b? pozdrawiam

  8. #8
    Od dawna na forum
    Dołączył
    18.09.2012
    Mieszka w
    Chełm
    Postów
    187


    Pytania prawie żywcem z testów na kat. B - żadnych podchwytliwych nie było
    Co do metodyki i psychologii w każdym pytaniu możliwa tylko 1 prawidłowa odpowiedź - nie sposób się pomylić

  9. #9
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    11.01.2013
    Postów
    19


    A czy jest ktoś kto teraz aktualnie zdawał egzamin w word w Lublinie na instruktora?Mógłby opowiedziec jak to się wszystko odbywa?

  10. #10
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    13.12.2012
    Postów
    8


    Zdałem kat.B w grudniu
    Co do pytan to w większosci są z bazy pytań na B ale warto przyłożyć się do ustawy i rozporzadzenia o znakach.
    Konspekt to już "pikuś" pamiętaj o celach
    poznawczy-metoda wykład
    kształcący-metoda ćwiczenia w formie np: testu aby sprawdzć wiedzę kursantów
    wychowawczy
    Zadania na placu- były dwie dziewczyny i obie zdały- omawiały ruszanie do przodu na wzniesieniu
    Beatko życze opanowania nerwów i zaliczenia!

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •