Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    20.01.2013
    Postów
    1

    Egzamin na instruktora Gdańsk



    Przestrzegam wszystkich zdających przed udaniem się na egzamin do Pord-u w Gdańsku.W Pord zdają tylko tylko absolwenci tegoż ośrodka za cenę kursu 3200zl napewno są znakomicie 'przygotowani' do egzaminu ,są wyciskani jak cytryna jak to stwierdził kierownik pordu . Zastanawiające jest to że w testach mają 0 błedów na to pytanie czemu tak jest że ilość błędów "obcych " zdających zaczyna się od 5-ciu 7-iu błędów na to pytanie kierownik już nie mógł mi już odpowiedzieć.Odnośnie testów ,testy z kosmosu trzeba najpierw się dowiedzieć co autor miał na myśli a dopiero póżniej odpowiadać. DZIWI MNIE FAKT JEDNA USTAWA JEDNE PRAWO JEDNO PANSTWO A TU WSZYSTKO INNE KAZDY ....... NA SWÓJ STRÓJ.CZEMU ŻADEN Z NADZURUJĄCYCH TE EGZAMINY Z TYM NIE SKOŃCZY W CAŁEJ POLSCE ODPOWIADA SIĘ Z KONSPEKTÓW W GDAŃSKU MOŻEMY CZYTAĆ KONSPEKT Z KOMPUTERA............EGZAMIN. MY JAKO ZDAJĄCY BYLIŚMY W SZOKU NAS UCZONO ZE KONSPEKT MUSIMY SAMI PRZYGOTOWAĆ.


    JAK CHCECIE W GDANSKU ZDAĆ EGZAMINY TO TYLKO NA KURS W PORD-ie.

    TO CO TAM ZOBACZYLIŚMY I USŁYSZELIŚMY TRZEBA BY BYŁO DŁUGO PISAĆ ALE SZKODA MOJEGO CZASU .UWAŻAJCIE NA PORD NAPEWNO NIE ZDACIE 100% BŁEDÓW BĘDZIECIE MIELI OD 5 W GÓRE

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    04.04.2013
    Postów
    4


    A co nam teraz zostało jak została wprowadzona rejonizacja. Osoby zamieszkałe w danym wojewodztwie zdają u siebie. Nie ma wyboru. Ja robiłem kurs w Elblągu a muszę zdawać w Gdansku. PORAŻKA

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    03.01.2013
    Postów
    345


    ja jestem po pierwszej porażce ale stwierdzam że się da, choć po wyjściu z egzaminu miałem podobne odczucia.
    Uczyłem się pod kontem testów jednokrotnego wyboru więc trzeba trochę się przestawić.
    Po powrocie do domu i przejrzeniu testów z gdańska doszedłem do wniosku że można było zdać ,pomijając testy z dydaktyki.
    Wiecie może jak odbywa się w gdańsku druga część egzaminu, i czy druga zdarza się na mieście? bo jeśli losujemy to możemy przcież wylosować coś z poza placu i wówczas " nie bedzie np jazdy na placu??
    głowa do góry, teraz tylko 50 zł i naprzód.

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    04.04.2013
    Postów
    4


    gdzie znajdę testy z gdańska?

  5. #5
    Od dawna na forum
    Dołączył
    28.08.2007
    Mieszka w
    kuj-pom
    Postów
    289


    A to teraz jest jaka rejonizacja na egzaminy?? Ja zdawałam w zeszłym roku rozszerzenie kategorii i mogłam zdawać gdzie chcę.

  6. #6
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.01.2013
    Postów
    23


    ^^ Tak teraz jest rejonizacja jeszcze w styczniu można było zdawać gdzie się chciało

  7. #7
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    04.04.2013
    Postów
    4


    Jest ktoś może w posiadaniu testów z Gdanska?

  8. #8
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    30.06.2013
    Postów
    4


    Macie może testy z PORD-u w Gdańsku? Słyszałem, że jest tam jakaś baza pytań Gdzie można ją przejżeć względnie pobrać itp.

  9. #9
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    04.04.2013
    Postów
    4


    Nie ma chętnych na podzielenie się informacjami?

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Tagi dla tego tematu

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •