Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    27.07.2013
    Postów
    2

    Prawo jazdy kat. B



    Witam, niedawno zapisałem się na kurs prawa jazdy i już martwię się jak to będzie z tymi wszystkimi przepisami . Mam książkę z firmys SPS a autorem jest Marek Rupental. Pierwszą jazdę mam już w ten wtorek... Ale nie o tym mowa, z czego mam sięuczyć? Co i jak?

  2. #2
    Od dawna na forum Avatar neoTz
    Dołączył
    22.11.2012
    Postów
    133


    Wykładów nie miałeś ?

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    27.07.2013
    Postów
    2


    Nie, nie mialem. Po 1 jezdzie mam miec 1 wyklad ale tak naprawde to one nie sa obowiazkowe.

  4. #4
    Od dawna na forum
    Dołączył
    20.07.2010
    Postów
    209


    Zmień szkołę. Bez teorii nie masz prawa wsiąść do samochodu, a tym bardziej nie zdasz egzaminu.

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    31.07.2013
    Postów
    5


    W każdej szkole jest inny system, w swoim mieście znam tylko jedną szkołę, w której najpierw trzeba zaliczyć wykłady, a dopiero potem można wyjechać na miasto. Aczkolwiek w szkołach gdzie pierwsze jazdy są przed wykładami to te pierwsze jazdy odbywają się głównie na placu, polegają na zapoznaniu się z samochodem.

  6. #6
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    13.09.2013
    Mieszka w
    Wrocław
    Postów
    2


    Ja jak zapisałem się na prawko no to dostałem oczywiście książki z pytaniami no i płytę z testami no i z tego się uczyłem. A ty nie dostałeś nic takiego?

  7. #7
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    24.09.2013
    Mieszka w
    kielce
    Postów
    2


    ja również dostałam książkę z płytą ( i długopisem ), dopiero po przeprowadzonych wykładach mogłam zacząć lekcje praktyczne

  8. #8
    Nowy użytkownik Avatar manekxxpuch
    Dołączył
    14.11.2014
    Postów
    20


    powinni dac ksiazke i plyte.. zle Cie przygotuja..

  9. #9
    Banned
    Dołączył
    27.03.2015
    Postów
    9


    Jak ja zdawałem prawo jazdy parę lat temu to teoria była bardzo prosta, żenadą było nie zaliczyć - łącznie około 500 pytań w bazie, w tym wiele z nich miało obrazki, dlatego na niektore odpowiadałem mechanicznie kojarząc obrazek z odpowiedzią A, B lub C

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •