Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    16.08.2013
    Postów
    1

    Kurs językowy - gdzie?



    Witam, jako matka 6 letniej córeczki, zastanawiam się nad zapisem swojej pociechy na kurs języka angielskiego. Jestem z okolic Krosna i postanowiłam wybrać szkołę Active Learning, ponieważ znajduje się najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Chciałabym się jednek dowiedzieć, czy ktoś korzystał z ich usług i jakie są wasze odczucia, czy w ogóle warto?

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    01.08.2013
    Postów
    2


    Skoro szkoła jest niedaleko może warto przejść i zobaczyć jak wyglądają zajęcia.. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie... Dla dzieci najważniejsze jest, aby nauka nie była przymusem, a połączona z zabawą

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    29.05.2014
    Postów
    25


    Jest też taki darmowy kurs e-learningowy Dualingo (o ile nie pomyliłam nazwy) gdzie jest nauka poprzez grę, więc wydaje mi się, że dla 6-letniej dziewczynki takie rozwiązanie powinno być dobre.

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    04.12.2014
    Postów
    2


    Każda szkoła czy lektor będzie dobrym rozwiązaniem, wązne że robi się cokolwiek, aby się nauczyć innego języka.

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    02.04.2015
    Postów
    6


    Ja korzystam z supeermemo już od dłuższego czasu i jestem zadowolony

  6. #6
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    06.07.2012
    Postów
    31


    Zawsze warto uczyć się, o szkołę zapytaj w swoim środowisku, na lokalnym forum.

  7. #7
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    22.10.2015
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    5


    Macie jakieś doświadczenia w trudności nauki różnych języków - chciałabym nauczyć się kolejnego obcego, ale zastanawiam się co wybrać? Trudniej Waszym zdaniem nauczyć się hiszpańskiego czy francuskiego?

  8. #8
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    17.05.2016
    Postów
    19


    ja polecam prywatnych korepetytorów

  9. #9
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    31.03.2018
    Mieszka w
    Police
    Postów
    19


    Czemu polecasz prywatnych korepetytorów ? Mi się wydaje że szkoła jest jednak lepiej przygotowana.

  10. #10
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    07.06.2018
    Postów
    20


    najlepij niech sie uczy w domu z internetu. PRogram online, za ulamek ceny tego co w szkole i efekt podobny

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •