Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 80
  1. #11
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    09.03.2013
    Postów
    22


    Też chętnie bym się dowiedział gdzie to niedrogo zrobić, najlepiej na śląsku lub Opolszczyźnie

  2. #12
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    biała napisała:
    gdzie tak tanio????????
    W Białymstoku.
    biała napisała:
    u nas najbliżej to cena 590zł,
    Sporo. Widziałem ceny od 300 zł do 500 zł, ale prawie 600 zł jeszcze nie. Może za dwa miesiące kolejny OSK będzie posiadał poświadczenie potwierdzające spełnienie dodatkowych wymagań i szykują cenę 200 zł za warsztaty.
    biała napisała:
    szukam ofert tańszych i chyba przejadę pół Polski byle nie przepłacąć
    A skąd jesteś?
    grnb napisał:
    Też chętnie bym się dowiedział gdzie to niedrogo zrobić, najlepiej na śląsku lub Opolszczyźnie
    Na Podlasiu.

  3. #13
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    09.01.2013
    Postów
    22


    Cytat Napisał ksu Zobacz post
    Sporo. Widziałem ceny od 300 zł do 500 zł, ale prawie 600 zł jeszcze nie. Może za dwa miesiące kolejny OSK będzie posiadał poświadczenie potwierdzające spełnienie dodatkowych wymagań i szykują cenę 200 zł za warsztaty.
    sporo, bo jedyni w regionie, widziałam też po 700 zł - ale ktoś zrobił z tego grupon po 350 , a nawet chyba raz 900, ale to chyba pomyłka
    Cytat Napisał ksu Zobacz post
    A skąd jesteś?
    Bielsko-Biała, więc śląsk i opolszyzna mnie interesuje, ale na podlasiu jeszcze nie byłam, więc nawet tam mogę dojechać

  4. #14
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    09.03.2013
    Postów
    22


    ja na Podlasiu też nie byłem jeszcze, a nie ukrywam że posiadam 7 osobowego vana i byłbym skłonny zorganizować małą wycieczkę krajoznawczą

  5. #15
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Jeśli się zdecydujecie, to oczywiście dam Wam namiary na ten osk, który organizuje te szkolenia.

  6. #16
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    10.12.2008
    Postów
    33


    Witam! Mam do was pytanie. Jestem instruktorem od kilku lat ale od stycznia tego roku nie pracuję w tym zawodzie, jednakże nie chciałbym palić za sobą mostów, bo być może za jakiś czas wrócę do niego. Wiem, że jeśli do stycznia nie przejdę warsztatów doskonalących, to zostanę skreślony z listy instruktorów. Czy to będzie skreślenie całkowite, czy ewentualnie będę mógł jeszcze kiedyś w przyszłości zrobić te warsztaty i wrócić na listę? Nie chciałbym teraz robić tych warsztatów tylko po to, żeby "utrzymać" uprawnienia, gdyż wiem, że w ciągu najbliższego roku raczej jeździć nie będę ale jak napisałem na wstępie, nie chciałbym palić za sobą mostów i chciałbym mieć możliwość w przyszłości powrócenia do tego zawodu.

    Pozdrawiam,

  7. #17
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    09.03.2013
    Postów
    22


    jeśli znajdzie się kilka osób ze śląska i małopolski chętnych do wyjazdu to zapraszam, o namiar na osk też poproszę, dowiem się kiedy taki kurs byłby organizowany.

  8. #18
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    grnb wysłałem Ci namiary na PW gdyż nie chcę na forum ogólnym robić reklamy.

    inter z tego względu, że ustawa o kierujących pojazdami jest napisana w sposób zawiły i pewne przepisy "nie wspólgrają ze sobą" na razie zdania na ten temat są podzielone. Najlepiej zapytaj w swoim Starostwie jakie jest ich zdanie na ten temat.

  9. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    23.05.2009
    Postów
    82


    OSK eLcar w Radomsku

  10. #20
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Dzisiaj pocztą dostałem zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w warsztatach doskonalenia zawodowego instruktorów/wykładowców.
    Pieczęć jest zgodna ze wzorem. W numerze ewidencyjnym osk na końcu jest litera "P", wszystko poprawnie wypełnione. Wszystko jest ok.
    Dostałem też dzisiaj (też pocztą) kolejne zaproszenie na warsztaty z innego osk.
    Cennik:
    -400 zł- indywidualne szkolenie
    -300 zł za osobę dla grup 5 osobowych i więcej
    -250 zł dla grup powyżej 10 osób.
    Przywiduje się 18 terminów szkoleń.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •