Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 80
  1. #21
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    21.02.2010
    Postów
    34


    Cytat Napisał reeds Zobacz post
    Ja się wybieram w ten weekend na takie szkolenie. Cena 300zl. zobaczymy co i jak.
    dasz namiary gdzie robiłaś warsztaty- może być na pw

  2. #22
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    19.04.2011
    Postów
    17


    Znalazłem za 250zł okolice Warszawy, (wiadomość z drugiej ręki) jeżeli będę pewny podzielę się adresem szkoły na pw. Podobno warto trochę poczekać, ma być taniej.

  3. #23
    Od dawna na forum
    Dołączył
    03.01.2013
    Postów
    345


    już pytałem ale ponownie mam wątpliwości co do obowiązku warsztatów dla instruktorów. Trzeba je odbyć do 7 st czy jakoś tak, a co z osobami które zdadzą egzamin pod koniec roku np 30 grudnia? czy również musi odbyć warsztaty?

    Ksu gdzieś wcześniej mi pisał iż muszę ale znalazlem taki art i na razie się wstrzymam
    http://wartowiedziec.org/index.php/w...ez-instruktora
    Ostatnio edytowane przez viko ; 25-09-2013 o 15:30

  4. #24
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Daty ktoś sobie fajne wybrał.
    A co w przypadku wpisania instruktora do ewidencji np. w dniu 26 grudnia 2013 roku?
    Pracownik W.K. będzie leciał do pracy w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (dzień wolny od pracy tak na marginesie), po to by wpisać instruktora do ewidencji. Żałosny przykład.
    Z przepisów wyraźnie wynika kto i kiedy ma uczestniczyć w warsztatach i do kiedy ma przedłożyć staroście zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w roku ubiegłym w warsztatach. Pisałem już o tym więc nie będę się powtarzał.
    A że mija się to z celem to wszyscy doskonale wiemy, ale cóż takie przepisy, które kiedyś na pewno będą zmienione, bo w projekcie jest ta zmiana już ujęta.

  5. #25
    Od dawna na forum
    Dołączył
    25.09.2013
    Postów
    109


    Dajcie namiary na warsztaty w Białymstoku gdzie i za ile,może być na PW.

  6. #26
    Od dawna na forum
    Dołączył
    03.01.2013
    Postów
    345


    Z przepisów wyraźnie wynika kto i kiedy ma uczestniczyć w warsztatach i do kiedy ma przedłożyć staroście zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w roku ubiegłym w warsztatach
    ale nie wynika kiedy ma je odbyć osoba która zdała egzamin w grudniu więc nie musi ich odbywać i ja również na nie się nie udaję

  7. #27
    Od dawna na forum
    Dołączył
    03.01.2013
    Postów
    345


    Cytat Napisał ksu Zobacz post
    Daty ktoś sobie fajne wybrał.

    Pracownik W.K. będzie leciał do pracy w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (dzień wolny od pracy tak na marginesie), po to by wpisać instruktora do ewidencji. Żałosny przykład.
    Z przepisów wyraźnie wynika kto i kiedy ma uczestniczyć w warsztatach
    ok niech zostanie wpisany do ewidencji 1 listopada, i co jest zaraz po wpisaniu na lecieć na szkolenie? pomimo że dopiero co je ukończył?

  8. #28
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    viko napisał:
    ale nie wynika kiedy ma je odbyć osoba która zdała egzamin w grudniu więc nie musi ich odbywać...
    Po pierwsze, to nie chodzi o zdany egzamin, tylko o wpisanie do ewidencji instruktorów.
    Po drugie, nie ma znaczenia, czy osoba została wpisana do ewidencji w styczniu, czy w grudniu. Ma ustawowy obowiązek uczestniczyć w warsztatach corocznie.
    Corocznie
    oznacza w każdym roku kalendarzowym, a więc od 1 stycznia do 31 grudnia.
    viko napisał:
    ok niech zostanie wpisany do ewidencji 1 listopada, i co jest zaraz po wpisaniu na lecieć na szkolenie? pomimo że dopiero co je ukończył?
    A myślisz że ja nie wiem, że jest to absurdalne? To i w projekcie jest już zmiana tego przepisu. Pisałem już o tym.
    Odpowiedz sobie na jedno pytanie: Jesteś instruktorem wpisanym do ewidencji? Jak odpowiesz sobie na to pytanie, zerkniesz do art.37 ust.1 pkt 2 i będziesz wiedział, czy masz obowiązek uczestniczyć w warsztatach.

  9. #29
    Od dawna na forum
    Dołączył
    03.01.2013
    Postów
    345


    ja jednak zaryzykuję i się wstrzymam a do końca roku wybiorę się jokoś do starostwa i dopytam jak mnie potraktują. Ale masz rację że te przepisy to absurd zresztą jak same warsztaty na których może się zdarzyć że to my bedziemy uczyć prowadzącego

    zresztą jak mnie skreślą to taniej mnie wyjdzie ponowne zgłoszenie dokumentacji, bo u nas to nadal ok 400 zł.
    Ostatnio edytowane przez viko ; 28-09-2013 o 19:33

  10. #30
    Od dawna na forum
    Dołączył
    25.09.2013
    Postów
    109


    Kto organizuje warsztaty w Białymstoku???

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •