Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 80
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    30.05.2012
    Postów
    48

    Warsztaty doskonalenia zawodowego dla instruktorów nauki jazdy



    Czy ktoś z was był na tym już i jakie są u was ceny? Widzę, że tylko Super OSK mogą to prowadzić, czemu nie WORDY?

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    28.08.2007
    Mieszka w
    kuj-pom
    Postów
    289


    Ja się wybieram w ten weekend na takie szkolenie. Cena 300zl. zobaczymy co i jak.

  3. #3
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Snajper85 napisał:
    Widzę, że tylko Super OSK mogą to prowadzić, czemu nie WORDY?
    Bo tak wynika z przepisów ustawy.
    Była szansa, że do 18 stycznia 2014 r. takie warsztaty mogłyby prowadzić WORD-y, gdyż ta kwestia nie jasno była ujęta w przepisach przejściowych. Jednak ostateczna interpretacja tychże przepisów jest taka, że WORD-y nie mogą prowadzić 3-dniowych warsztatów doskonalenia zawodowego dla instruktorów.
    reeds napisała:
    Ja się wybieram w ten weekend na takie szkolenie. Cena 300zl. zobaczymy co i jak.
    Reeds po tych warsztatach napisz nam jakie wrażenia odniosłaś i jak to wszystko wygląda.

  4. #4
    Od dawna na forum
    Dołączył
    28.08.2007
    Mieszka w
    kuj-pom
    Postów
    289


    Warsztaty zaliczone. Tak jak się spodziewałam nie wniosły zbyt wiele do mojej wiedzy nowego. Nie było źle, starali się zorganizować to dobrze. Pogadanka byłego egzaminatora, ogólna rozmowa o egzaminach. Jak prowadzić OSK. Potem psychologia, metodyka, dydaktyka, błędy popełniane przez instruktorów itp. I znowu jakaś wymiana poglądów. Trochę o nowej ustawie. Porozmawialiśmy trochę między sobą. Jestem jak najbardziej za jakimiś szkoleniami raz w roku, ale niekoniecznie 3 dniowym i za te pieniądze. Do następnego roku mam spokój.

  5. #5
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Ja jestem już w trakcie 3-dniowych warsztatów doskonalenia zawodowego dla instruktorów.
    Mieliśmy dzisiaj między innymi temat:"Bezpieczeństwo ruchu drogowego". Mieliśmy przedstawione statystyki dotyczące wypadków w województwie podlaskim i ogólnie dyskutowaliśmy o poprawie bezpieczeństwa.
    Temat "Prawo o Ruchu Drogowym"- omawiane było jedno z bardziej problematycznych skrzyżowań przez które przejeżdża się podczas egzaminu.
    Wykładowca (niestety nie przedstawił się, ale prawdopodobnie był to były policjant) moim zdaniem nie potrzebnie poruszył temat skrzyżowań o ruchu okrężnym i używania kierunkowskazów no i zaczęło się ... a skończyło się w wiadomy dla nas wszystkich sposób...
    Cena warsztatów to 100 zł (słownie sto złotych)

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    16.09.2011
    Postów
    85


    Jestem przed warsztatami... i właśnie przygotowuję sobie pytania, na które chciałbym poznać odpowiedź.
    W końcu 300 stówy, a może nawet jedna - nie tyle na naukę straciłem - w rozwiąże moje wątpliwości .

    Ale swoją drogą to jakiś paradoks - płacić za informację o stanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym? To nie wystarczy wejść na stosowne strony by się zapoznać? Po drugie jak jest z bezpieczeństwem każdy - nawet krótkowidz widzi... Nie było istotniejszych tematów, w końcu to warsztaty dla instruktorów i np. ja byłbym skłonny czegoś ciekawego się dowiedzieć... niekoniecznie jak się egzamin przeprowadza i inne temu podobne bla bla.

  7. #7
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.05.2013
    Postów
    4


    mam pytanie.Czy jezeli zdalam miesiac temu egzamin na instruktorato jeszcze w tym roku do 7 stycznia musze przedłozyc zaswiadczenie o ukonczeniu warsztatów?

  8. #8
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    W tym roku już nie, ale do 7 stycznia 2014 r.-tak.
    Tak wynika z art.37 ust.1 pkt 2 i pkt 3 ustawy o kierujących pojazdami.
    Gdzies slyszlalam ze w pierwszymroku to nie obowiazuje ale to chyba tylko plota...
    Przekopiowałem to z innego tematu, by nie pisać w dwóch.
    Plotka choć w plotce jest ziarenko prawdy
    Tu znowu przekopiuję Ci moją wypowiedź z innego tematu.
    Nie musiałabyś w tym roku uczestniczyć w warsztatach jeśli jeszcze w tym roku ustawa o kierujących pojazdami zostałaby znowelizowana.
    Po nowelizacji ustawy w art. 37 w ust. 1 po ust. 1 dodaje się ust. 1a w brzmieniu:
    „1a. Obowiązek o którym mowa w ust. 1 pkt 2 i 3 nie dotyczy osoby, która uzyskała uprawnienia w tym samym roku, w którym byłaby zobowiązana uczestniczyć w warsztatach doskonalenia zawodowego.”
    Póki co nie było jeszcze nowelizacji, a jesteś instruktorem i masz obowiązek zgodnie z Art.37 ust.1 pkt 2 corocznie uczestniczyć w warsztatach doskonalenia zawodowego, o których mowa w art. 35 ust. 6.
    Na nowelizację pozostaje nam na razie czekać.

  9. #9
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    25.01.2010
    Postów
    5


    Czy ktoś wie gdzie można odbyć warsztaty w okolicach Ostrołęka, Ciechanów lub Warszawa

  10. #10
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    09.01.2013
    Postów
    22


    Cytat Napisał ksu Zobacz post
    Cena warsztatów to 100 zł (słownie sto złotych)
    gdzie tak tanio???????? u nas najbliżej to cena 590zł, szukam ofert tańszych i chyba przejadę pół Polski byle nie przepłacąć zawsze można jeszcze coś pozwiedzać

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •