Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
  1. #11
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    06.02.2014
    Postów
    1


    witam w grudniu zakończyłem kurs na instruktora nauki jazdy kat b teraz czeka mnie egzamin dokładnie 8 luty będę z zdawać w Białymstoku ,ma może ktoś jakieś info jak przebiega owy egzamin i jaka jest zdawalność ,materiały i tak dalej

  2. #12
    Od dawna na forum
    Dołączył
    25.09.2013
    Postów
    109


    Zakończyłeś kurs i nie wiesz jak przebiega egzamin?! To jak chcesz go zdać?!???! Masakra...

  3. #13
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    03.05.2014
    Postów
    6


    Witam.

    Czy w dalszym ciągu wymagane jest wykształcenie wyższe aby ubiegać się o uprawnienia egzaminatora? Jestem na 2 roku licencjackich i właśnie się zastanawiam czy czekać jeszcze rok aż zakończę studia, czy już rozpoczynać walkę z tym systemem

  4. #14
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Po co Ci ta reklama na dole postu? Jesteś właścicielem tego serwisu? Wpadłeś tu się zareklamować tylko?
    Zastanawiam się co jest Twoim celem, czy uzyskanie odpowiedzi na zadane pytanie, czy tylko zareklamowanie się?

  5. #15
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    03.05.2014
    Postów
    6


    Witam.

    Wpadłem na forum ponieważ chcę dostać odpowiedź na nurtujące pytania. Podpis nie ma nic do rzeczy. Po pierwsze, jestem właścicielem serwisu, nikogo nie obrażam, nie łamie norm. Z tego powodu proszę na mnie nie naskakiwać jak na jakiegoś natrętnego spamera. Od tego jest podpis i sygnaturka żeby jej używać chyba to nie jest nic dziwnego. Mam prawo jazdy BCDE + jestem od 2 lat nieaktywnym instruktorem dlatego tematyka forum jest mi bliska. Tylko trochę życzliwości i wiary w ludzi. Nie wszyscy mają złe intencje. Ponawiam pytanie o wykształcenie wymagane aby dostać uprawnienia egzaminatora.
    Dziękuję.

  6. #16
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    01.02.2013
    Postów
    8


    Według Ustawy o kierujących pojazdami Art.58 egzaminatorem może być osoba posiadająca wykształcenie wyższe i minimum 6 lat prawo jazdy kat B.

  7. #17
    Od dawna na forum
    Dołączył
    14.11.2010
    Mieszka w
    DZG
    Postów
    732


    markowa, masz nieaktualne informacje.
    Weszła deregulacja zawodów.

    Art. 58. 1. Egzaminatorem jest osoba, która:

    1) posiada wykształcenie wyższe; (zmieniony)

    1) posiada co najmniej wykształcenie średnie;

    2) posiada przez okres co najmniej 3 lata prawo jazdy kategorii B oraz przez okres co najmniej roku, odpowiednio do zakresu przeprowadzanego egzaminu:

    a) prawo jazdy właściwej kategorii lub

    b) pozwolenie na kierowanie tramwajem;

    (dodany) 2a) ukończyła 23 lata;

    3) posiada uprawnienia egzaminatora w zakresie prawa jazdy kategorii B od co najmniej 3 lat, w przypadku osoby ubiegającej się o uprawnienia do egzaminowania na pozostałe kategorie prawa jazdy;

    4) posiada ważne orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania czynności egzaminatora;

    5) posiada ważne orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania czynności egzaminatora;

    6) ukończyła z wynikiem pozytywnym kurs kwalifikacyjny potwierdzony zaświadczeniem o jego ukończeniu;

    7) złożyła z wynikiem pozytywnym egzamin przed komisją weryfikacyjną powołaną przez ministra właściwego do spraw transportu;

    daje rękojmię należytego wykonywania swoich obowiązków;

    9) nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za:

    a) przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji,

    b) przestępstwo popełnione w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej,

    c) przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów,

    d) prowadzenie pojazdu w stanie po użyciu alkoholu lub w stanie po użyciu innego podobnie działającego środka,

    e) przestępstwo umyślne przeciwko życiu i zdrowiu lub

    f) przestępstwo przeciwko wolności seksualnej i obyczajności;

    10) jest wpisana do ewidencji egzaminatorów.

  8. #18
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    JanWawrzycki napisał:
    Podpis nie ma nic do rzeczy.
    Podpis w formie linku pod którym jest reklama firmy.
    Po pierwsze, jestem właścicielem serwisu, ...
    To akurat mnie nie dziwi.
    ...nikogo nie obrażam, nie łamie norm.
    Według mnie łamiesz regulamin tego forum, a mianowicie punkt II ust.1 lit.e
    Z tego powodu proszę na mnie nie naskakiwać jak na jakiegoś natrętnego spamera.
    Nie naskakuję, aczkolwiek przeszkadza mi zaśmiecanie forum reklamami.

    Ponawiam pytanie o wykształcenie wymagane aby dostać uprawnienia egzaminatora.
    Dziękuję.
    Wykształcenie wyższe było wymagane do 22 sierpnia 2013 r.
    Od 23 sierpnia 2013 r. by być egzaminatorem wystarczy posiadać średnie wykształcenie.

  9. #19
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    03.05.2014
    Postów
    6


    Według mnie łamiesz regulamin tego forum, a mianowicie punkt II ust.1 lit.e

    Miałem na myśli normy moralne ogólnie przyjęte i przestrzegane przez praworządnych obywateli RP.

    Wykształcenie wyższe było wymagane do 22 sierpnia 2013 r.
    Od 23 sierpnia 2013 r. by być egzaminatorem wystarczy posiadać średnie wykształcenie.

    Dziękuję bardzo! Taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje, szkoda tylko że moją aktywność na forum nazwałeś "zaśmiecaniem", ale nie będę wchodził w zbędną polemikę z weteranem tego miejsca.

  10. #20
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Nie ma za co.
    JanWawrzycki napisał:
    ...szkoda tylko że moją aktywność na forum nazwałeś "zaśmiecaniem"...
    Napisałem to w kontekście zamieszczanych reklam przez osoby które często nie mają nic wspólnego z naszą branżą, a wpadają tu tylko zareklamować swoje usługi, nie mając nawet nic konkretnego i ciekawego do napisania w danym temacie.
    Co do polemiki i dyskusji to myślę że jest tu mile widziana każda osoba, która ma coś mądrego do powiedzenia i nie ma znaczenia, czy jest to nowa osoba na forum, czy też ktoś kto jest tu troszkę dłużej. Każdy może tutaj pisać przestrzegając jak to ładnie nazwałeś "norm moralnych ogólnie przyjętych", jak również stosując się do regulaminu tego forum.
    Także zachęcam do aktywności na forum i nie czuj się urażony. Jak poczytasz trochę tematów na tym forum i wypowiedzi osób z linkiem reklamowym w "stopce", to myślę że zrozumiesz moje intencje i o jakie zaśmiecanie mi chodziło.
    Pozdrawiam.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Tagi dla tego tematu

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •