Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
  1. #21
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    03.05.2014
    Postów
    6


    Hej.
    Rozumiem. Natomiast wracając do tematu. Byłem w starostwie oddałem moją legitymacje instruktora i przy okazji zapytałem się jak to jest teraz z tymi wymaganiami co do wykształcenia. Panie powiedziały mi, że egzaminator średnie, instruktor średnie.

  2. #22
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Instruktor nie musi już mieć średniego wykształcenia.
    Art.33 ust 1 pkt 1 został uchylony przez art.26 pkt 1 lit. a) ustawy z dnia 13 czerwca 2013 r. Dz.U.2013. 829 zmieniającej nim ustawę z dniem 23 sierpnia 2013 r.

  3. #23
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.05.2014
    Postów
    8


    Ja mam uprawnienia egzaminatora od 29.09.2013r - egzamin w Gdańsku. Kurs wg mnie bardzo słaby poziom (WORD) - wyciąganie kasy i tak wszystkiego trzeba uczyć się samemu. Egzamin bardzo trudny zarówno teoria (zdało 8 osób na jakieś 160) i praktyka (zdało 4 z tych , także przybyło nowych 4 egzaminatorów kat. B. Co najważniejsze w Word-ach nie ma żadnych nowych etatów, przeciwnie jest tak mało egzaminów, że zatrudnienie zredukowano w Word-ach. Dalej nie ma szans na etat na umowę o pracę na czas nieokreślony i jeszcze jak dostanie się cudem pracę do nie można nigdzie dorobić (legalnie) bo dyrektor musi się zgodzić na inne zajęcie. Żeby robić następne kategorie trzeba 3 lata mieć uprawnienia do egzaminowania na kat. B czyli przyblokowali na 3 lata wszystkich młodych egzaminatorów, żeby nie mogli rozszerzać uprawnień i tym samym nie robić konkurencji już zatrudnionym i jeszcze jedno co roku trzeba robić (PŁATNE organizowane tylko przez WORD) warsztaty nawet jak się nie pracuje bo inaczej skreślają z ewidencji.

  4. #24
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    A ile kosztował kurs w WORD?
    Bez kursu nie ma niestety możliwości przystąpienia do egzaminu.

  5. #25
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.05.2014
    Postów
    8


    Ja robiłem w Toruniu i kosztował 3000zł na kat. B aktualnie 4200zł, ale w innych Word ta cena może się nieznacznie różnić wystarczy sprawdzić cennik na stronach Word-ów

  6. #26
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Zapewne robiłeś więc jeszcze przed wejściem w życie ustawy o kierujących pojazdami. Teraz w zależności od WORD- u kurs kosztuje od 3800 zł do 4800 zł. Mowa o kategorii B.

  7. #27
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.05.2014
    Postów
    8


    W Toruniu aktualnie 4200zł

  8. #28
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    W Warszawie cena kursu wynosi 4800 zł, ale aby się zakwalifikować na kurs, trzeba jeszcze zdać egzamin kwalifikacyjny, który kosztuje 120 zł. Czyli zaokrąglając kurs wyniesie prawie 5 tyś. zł.
    W Suwałkach cena kursu to 4200 zł albo 4400 zł. Nie pamiętam już dokładnie.
    Białystok - 3800 zł.

  9. #29
    Od dawna na forum
    Dołączył
    14.11.2010
    Mieszka w
    DZG
    Postów
    732


    Egzamin kwalifikacyjny?
    Że niby jak to wygląda?
    I dlaczego tylko w Wawie tak jest?

  10. #30
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Nie wiem jak to wygląda. Mogę się tylko domyślać
    Czy tylko w Warszawie tak jest, trudno powiedzieć.
    http://www.word.waw.pl/index.php?id=83&lng=pl&s=83,42

    W Ciechanowie cena kursu to 4500 zł i 150 zł - opłata za egzamin końcowy wewnętrzny kursu.
    http://www.word.ciechanow.pl/kurs-kwalifikacyjny-dla-egzaminatorow






Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Tagi dla tego tematu

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •