Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    09.05.2013
    Postów
    4

    Okres ważności teorii ii jeszcze jedno pytanie.



    Siemano!
    Wiecie jak długo ważna jest zdana część praktyczna egzaminu? (teoria i pokaz)? Bo mam to już zdane a niestety 4 raz będę podchodził do praktyki.

    I drugie pytanie: zakończyłem kurs przed zmianą ustawy, a więc był to kurs na instruktora. Posiadam zdaną część teoretyczną, czyli tą która potrzebna jest do bycia wykładowcą. Czy w takiej sytuacji mogę złożyć wniosek o wpis do ewidencji wykładowców, a jak szczęśliwie uda się zdać praktykę to dodatkowo wniosek o wpis do ewidencji instruktorów?

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    25.09.2013
    Postów
    109


    4 razy nie zdałeś praktyki?! Boże......nie mam pojęcia jak to Ci się udało? Może zawód instruktora jest nie dla Ciebie...

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    09.05.2013
    Postów
    4


    Nie napisałem posta, żebyś mnie krytykował, tylko żeby uzyskać poradę. Jeżeli egzaminator czepiał by się Ciebie każdego szczegółu i trafiał na współzdających kłócących się z nimi w momencie, gdy nie mają racji wyprowadzając egzaminatorów z równowagi to wątpię czy byś zdał......

    Poza tym czytaj ze zrozumieniem: 4 raz będę podchodził do egzaminu praktycznego, tzn. że nie zdałem 3 razy.
    Ostatnio edytowane przez dawid1905 ; 16-12-2013 o 11:02

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.03.2013
    Postów
    3


    Z tego co się orientuję, to testy i pokaz nie mają okresu ważności.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •