Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.01.2014
    Postów
    3

    OSK w Warszawie?



    Witajcie,
    czy ktoś mógłby polecić jakiś dobry ośrodek szkolenia kierowców w Warszawie? Zależy mi żeby zdać za pierwszym razem. Słyszałem już kilka opinii na temat różnych szkół i do tej pory moją uwagę najbardziej przykuł Qmobil. Uczył się tam ktoś na prawko? Można opinie? Prosiłbym o wypowiedź osoby, które już korzystały z tej firmy
    Z góry dziękuje za odpowiedzi

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    17.01.2014
    Postów
    7


    Ja uczyłem się w tej szkole i serdecznie polecam. Uprzejmi instruktorzy, elastyczność... Uczą naprawdę dobrze, zarówno teorii, jak i praktyki. Z instruktorem można się dogadać, bez stresu dopytać, zawsze tłumaczy jasno i wyraźnie. Zdałem za pierwszym razem, nie tracąc ani jednego punktu, zatem śmiało mogę polecić. Z resztą sam zobacz na ich stronce, jest u mnie w podpisie Pozdrawiam :P

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.01.2014
    Postów
    3


    Ok, dziękuje za odpowiedź. Podobnych opinii słyszałem już mnóstwo, czas zobaczyć jak to wygląda w praktyce - w poniedziałek idę się zapisać. Na pewno wstawię tu moją opinię po pierwszym wykładzie. Podoba mi się opcja dojazdu do klienta. Słyszałem też że po zapisie nie trzeba długo czekać na wykłady. To prawda? A jakie są pozostałe opinie? Na stronie www.qmobil.pl w rekomendacjach wiele osób chwali tą właśnie szkołę. Pozdrawiam

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    31.08.2021
    Postów
    1


    Polecam szkołę jazdy w Warszawie IntroHL. Ukończyłem tam kurs i jestem bardzo zadowolony. Instruktor był zaangażowany, pomagał mi i odpowiadał na każde pytanie. Myślalem, że to standard, ale patrząc po opiniach innych okazuje się, że w innych OSK bywa różnie. Dlatego polecam kurs na prawo jazdy Warszawa w IntroHL.

    Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://introhl.pl/

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Tagi dla tego tematu

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •