Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    03.06.2014
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Postów
    1

    Kursy doszkalające



    Cześć i czołem kluski z rosołem

    Mam do Was bardzo ważne pytanie Drodzy forumowicze, otóż mam tzw. "nieczynne" prawo jazdy. Zdałem na prawko 6 lat temu i odtąd prawie w ogóle nie jeździłem samochodem. Szukam teraz dobrej szkoły jazdy w Gdańsku, która ma coś takiego jak kurs doszkalający - słyszałem, że szkoły jazdy mają takie pakiety - czy to prawda? Na ile godzin mogę liczyć? Czy będę też miał zajęcia z teorii? Będę wdzięczny za info. Jak znacie jakąś dobrą szkołę to też dajcie znać

    Pozdrówki

  2. #2
    Od dawna na forum Avatar neoTz
    Dołączył
    22.11.2012
    Postów
    133


    Hej.
    Szkoły Ci nie polecę bo nie jestem stamtąd. Natomiast jeżeli chodzi o jazdy doszkalające to praktycznie w każdej szkole możesz coś takiego przerobić bo jak będziesz jeździł z instruktorem to bez "L" na dachu ponieważ masz już prawo jazdy i nie możesz być traktowany jako kursant (kandydat na kierowcę). Kursów doszkalających raczej nie ma po prostu musisz się udać do jakiejś szkoły i wykupić sobie ileś tam godzin np. ze 4 i po tych godzinach zobaczysz jak będzie Ci szło wtedy, albo dokupisz więcej albo stwierdzisz, że już możesz próbować samodzielnych jazd lub zmienisz szkołę bo stwierdzisz, że kiepsko uczą dlatego jakiś tam dużych pakietów nie opłaca się kupować Jeżeli chodzi o teorię to myślę, że raczej powinni Ci to zrobić gratisowo (lub jakaś tam drobna opłata), każą Ci przyjść jak będzie prowadzony kurs na prawo jazdy siądziesz i będziesz słuchał

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    14.11.2010
    Mieszka w
    DZG
    Postów
    732


    OSK nie moze szkolić ludzi, ktorzy posiadają prawo jazdy. Takich ludzi moze szkolic tylko ODTJ.
    Chyba, że cos sie zmieniło
    Ale wiadomo jak to w Polsce

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    04.02.2015
    Postów
    2


    Witam,

    moja sprawa wygląda następująco - posiadam prawo jazdy już 3 lata, ale nie miałam kiedy nauczyć się praktycznej jazdy. Chciałabym się podszkolić a wiem, że są kursy doszkalające dla takich osób jak ja. Czy ktoś może polecić dobrą szkołę z takimi kursami we Wrocławiu?

  5. #5
    Nowy użytkownik Avatar Klopsik
    Dołączył
    28.02.2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Postów
    1

    jak długo?



    orientujecie się ile czasu trwa kurs doszkalający?

  6. #6
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Nie ma czegoś takiego, jak kurs doszkalający. Domyślam się, że chodzi Ci o szkolenie uzupełniające.
    Ile trwa? To zależy głównie od Ciebie i od tego jakie masz braki. Oceni to Twój instruktor i w porozumieniu z kierownikiem osk ustalicie ilość godzin.

  7. #7
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    25.06.2015
    Postów
    1


    W OES na Miszewskiego prowadzą jazdy doszkalające. Jeśli ktoś nie czuje się pewnie albo miał dużą przerwę w jeździe to może sobie wykupić takie godziny bez problemu. Słyszałem, że zgłaszają się ludzie, którzy nawet 30 lat nie jeździli samochodem.

  8. #8
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    09.07.2015
    Postów
    1


    Gdy miałam 23 lata zdałam egzamin. Niestety zaraz po tym nie miałem okazji praktykować i jeździć samochodem. Umiejętności te z biegiem czasu przemijają. 5 lat przerwy to zdecydowanie zbyt długo. Nadarzyła się okazja pracy w firmie w której wymagane było prawo jazdy i musiałem uaktualnić wiedze. W ośrodku Oes mogłem odświeżyć również teorię. Myślałam, ze jestem jedną z nielicznych osób które biorą w tym udział ale jak się okazuje bardzo wiele ludzi ma z tym problem. Już po miesiącu byłem w stanie sa brać udział w ruchu drogowym ale to przedewszystkim załuga mojego instruktora Jacka Maraszka. Z nim na pewno na zajęciach nie ma nudy i sztywnej atmosfery, facet ma poczucie humoru i jest dokładny. Szkoła jazdy mieści się w Warszawie ale warto!
    Ostatnio edytowane przez ksu ; 13-05-2016 o 09:48 Powód: Reklama

  9. #9
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    13.05.2016
    Postów
    4


    W gdansku jazdy doszkalajace w swej ofercie ma OES, to nie jest kurs, tylko jazdy- 50 zl za godzinę. Nie wiem jak to wyglada od strony praktycznej- czy mozesz sam ustalic sobie ilosc godzin czy musisz wyrobic jakies minimum. ale szkola jest dobra, godna polecenia

  10. #10
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    17.05.2016
    Postów
    19


    a nie tepiej wziąć samochód za miasto i pocwiczyć?

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •