Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    16.07.2014
    Postów
    1

    nie stać mnie...



    Hej, czy Wy też po zdanym egzaminie i otrzymaniu plastiku musieliście się zmagać z "czasem" zanim uzbieracie sobie na wasz wymarzony samochód?
    Co prawda liczyłam się z tym, że to trochę potrwa, gdyż przy zarabianiu najniższej krajowej graniczy to z cudem, zaparłam się i stwierdziłam, że jak bede miesiecznie wieksza sume odkladac (chce auto do 10tys) to zajmie mi to z 2-3 lata.
    Dobija mnie to troche, tym bardziej, ze juz widze u mnie jakas taka pustke, marazm , poniewaz jestem z tych osob , ktore kochaja jezdzic. Jestem niedawno po zdaniu egzaminu i juz mnie "nosi" po domu, wspominam swoj kurs , egzamin , przygotowania i strasznie, ale to strasznie brakuje mi jazd, ogolnie samochodu. Codziennie wychodzac do pracy (30min na piechte) patrze tesknym wzrokiem na auta i mnie cos sciska, ze ja narazie niemoge
    mieliscie tez takie odczucia po zdaniu prawka? jak sobie z tym radziliscie? ja juz nawet lapie sie na tym, ze zeby sobie pojezdzic jestem w stanie zaplacic sobie pare godzin w ramach "doszkalania" w jakims OSK... zal

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    29.05.2014
    Postów
    25


    Mi na szczęście udało się dość szybko kupić samochód, no ale czasami trzeba czekać i czekać. Ważne jest, żebyś miała jakiś kontakt z samochodami, żeby stale ćwiczyć.

  3. #3
    Od dawna na forum Avatar silvox
    Dołączył
    06.09.2011
    Mieszka w
    malopolskie
    Postów
    781


    Chyba przesadzasz - auto mozna kupic już za 1000, 2000 aby tylko jeździło.. Uzbierac 10 000 nie jest łatwo nawet lepiej zarabiającym.. To juz lepszym rozwiazaniem jest jakaś pożyczka chocby od rodziców i spłacanie ..
    No chyba, ze zmienisz pracę na lepiej płatną - mozliwe ??

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.11.2014
    Postów
    1


    A może kupisz coś tańszego na początek? Szczerze-zaraz po zdaniu egzaminu nie pchałabym się do auta za 10 tysięcy bo łatwo o kolizję. Co innego jazda z instruktorem, a co innego samodzielnie.

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    11.12.2014
    Postów
    2


    Skąd ja to znam.. Mi na szczęście pomogli rodzice ale nie każdy tak może.

  6. #6
    Nowy użytkownik Avatar manekxxpuch
    Dołączył
    14.11.2014
    Postów
    20


    Ja kupilem za 6000, ale moj kumpel kupil za 1300.. Tak, że jest duże różnicowanie w cenach.
    Ostatnio edytowane przez silvox ; 24-03-2015 o 11:38 Powód: poprawiłem styl

  7. #7
    Od dawna na forum Avatar bonifacy
    Dołączył
    18.09.2013
    Postów
    196


    Cytat Napisał Merc88 Zobacz post
    ... dotacją 600 zł miesięcznie każdego stać na samochód. W praktyce ta kwota wystarcza na pokrycie całej raty- otrzymujecie auto z reklamą i należy po prostu nim jeździć.
    A pomyślałeś za co będziesz tankował? Nie ma nic za darmo. Musisz wyjeździć określoną ilość km i te 600 zeta albo wydasz na paliwo, albo na ratę. Na jedno i drugie nie wystarczy. Jesteś związany umową i jak się nie wywiążesz, to... . A koszty nie kończą się tylko na paliwie. Gdyby to było takie fajne, to po drogach jeździłyby same reklamy.

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    27.11.2015
    Postów
    6


    od zdania prawka minęły dwa lata nim kupiłem swoje wymarzone Volvo

  9. #9
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    23.11.2014
    Postów
    11


    ja na poczatku kipilam autko za 1000zł (zeby się jeszcze obić xD)
    po roku kupilam nawsze za 2500zł a teraz po 4latach mam za 10ooo :P
    wszystko przyjdzie z czasem

  10. #10
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    08.03.2016
    Mieszka w
    Anglia
    Postów
    20


    No fajne motylko w brzuchu na myśl o pierwszej samotniej jeździe to miewał chyba każdy... ja na początku jeździłem autem za 1200 zł, Renault Clio, 1.2 z 1996 roku i fajnie wspomnieniami wracać do tego czasu...

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •