Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    12.03.2016
    Postów
    1


    Skoro tak lubisz jeździć to chyba lepiej od razu kupić coś taniego i wtedy zbierać kasę na ten lepszy ; )

  2. #12
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    08.03.2016
    Mieszka w
    Anglia
    Postów
    20


    Najgorzej czekać...nie wiadomo ile czasu...pasja i zachęta przeminą i nic się nie zmieni w Twoim życiu, jak się powiedziało A (zdanie prawa jazdy) to powiedz i B (zakup auta)

  3. #13
    Nowy użytkownik Avatar mareksky
    Dołączył
    11.05.2014
    Mieszka w
    warszawa
    Postów
    20


    w Polsce to nie tak łatwo kupić auto za 1 tys zł kupisz gniota do którego będziesz dokładał co chwilę, niby na początek może być ale kup coś lepszego zanim to autko się rozpdanie lol

  4. #14
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    17.05.2016
    Postów
    19


    ja przez lata nie miałem swojego samochodu. Dopiero niedawno udało sie kupić własny, a tak to prosiłem ojca

  5. #15
    Banned
    Dołączył
    16.05.2016
    Postów
    19


    Dobrze, że narzekanie nie stać mnie nie zostało spisane przez faceta. Dla mężczyzny nie ma nie stać mnie. Nie masz - zarób. A z drugiej strony na początek lepiej kupić auto przechodzone, byle sprawne i dopuszczone do ruchu. Nie ma się co przyzwyczajać - warto zmienić po roku. Zazwyczaj po takim czasie staruszek na wartości nie traci. Rdza czy zarysowania na czymś takim mniej bolą niż na wypieszczonej ślicznotce. Pierwsze auto służy do zaaklimatyzowania się na jezdni, parkingach, skrzyżowaniach. Nie musi mieć mocy, przyspieszenia rakiety czy innych bajerów. Ważne żeby było sprawne i bezpieczne. Kolejne będzie lepsze.

  6. #16
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    01.01.2017
    Postów
    19


    a może ktoś w rodzinie wymienia samochód i ma jakiegoś starego grata na dojechanie. Zawsze można się umówić na spłacenie w ratach albo odpracowanie w jakiś sposób.

  7. #17
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    28.01.2017
    Postów
    5


    mi sie udało tak że auto kupiłem jeszcze zanim miałem prawo jazdy bo po prostu trafiła się okazja i miałem juz pieniądze

  8. #18
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    25.03.2018
    Postów
    1


    Cytat Napisał annaszybki123 Zobacz post
    ja na poczatku kipilam autko za 1000zł (zeby się jeszcze obić xD)
    po roku kupilam nawsze za 2500zł a teraz po 4latach mam za 10ooo :P
    wszystko przyjdzie z czasem
    I tu się w pełni zgadzam przecież pierwszy samochód nie jest na całe życie.

  9. #19
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    31.03.2018
    Mieszka w
    Police
    Postów
    19


    Wybór samochodów jest teraz tak duży że można spokojnie coś tanio kupić. Warto szukać w internecie. Pierwsze auto nie musi być drogie.

  10. #20
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.05.2020
    Postów
    5


    Kiedyś uda się każdemu odłożyć na swój własny samochód. Mi udało się to po 5 latach po odbiorze prawa jazdy.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •