Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    20.06.2015
    Postów
    2

    Unhappy Zholowali mi auto. Pomocy.



    Witam. Sytuacja wygląda nie ciekawie. 17.06 kupiłem za grosze seacika ibize 99r i odrazu poszedłem do WK zgłosić kupno.. 18.06 wracając do domu zabrakło mi paliwa. Zepchnąłem auto na bok gdzie nie ma jakiego kolwiek zakazu postoju czy zatrzymania lecz stoją komórki(pomieszczenia gospodarcze). Poszedłem najpierw ogarnąć pieniążki na paliwko, następnie wziąłem karnisterek i lece sobie na stacje. W trakcie jak wracałem dostałem telefon od znajomego że samochód mi odholowują. Biegłem na miejsce aż się cały oblałem waszką ale mniejsza o to bo nie zdążyłem. Ani samochodu ani policji ani lawety. Dostałem tylko zdjecie od znajomego. Po wstępnych próbach kontaktu dostałem informację że laweta będzie mnie kosztowała 500zł i jakaś tam suma za każdą dobę postoju na parkingu. Gościu który zadzwonił na policje połączył sobie dwie komórki i wstawił brame od garażu. Moja ukochana teściowa która pracuje w urzedzie miasta sprawdziła że on nie zgłosił jakiego kolwiek projektu budowlanego czy przekształcenia pomieszczeń gospodarczych na garaż i nie starał się o jakie kolwiek zezwolenie. Czyli zastawiłem dosłownie 40cm bramy której nigdy nie powinno być. Zastawiłem garaż który nigdy nie powienien istnieć. Na dodatek firma która została zlecona przez policje na odbiór auta uszkodziła mi samochód. Wyrwali cały przedni pas razem z lampami i zderzakiem. Wiem troszke chaotyczne ale prosze o jakąś pomoc.
    Ostatnio edytowane przez winko ; 20-06-2015 o 14:38

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •