Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    Banned
    Dołączył
    15.11.2018
    Postów
    3


    Automat na chwilę obecną, chociaż manual też sprawia przyjemność jazdy W automacie dziwnie bo nie mam co z ręką zrobić hehe

  2. #22
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Najlepiej na kierownicy trzymać

  3. #23
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    21.01.2019
    Postów
    2


    Jako dailycar tylko i wyłącznie automat

  4. #24
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.02.2019
    Postów
    9


    ja osobiście zdecydowanie wybieram skrzynię automatyczną, chociaż aktualnie jeżdżę manualem z czego nie do końca jestem zadowolony

  5. #25
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    06.10.2019
    Postów
    2


    Mogę powiedzieć, że zawsze jeździłem manualem, w zeszłym roku przesiadłem się na automat i przy nim zostanę, jest to klasyczna skrzynia hydrauliczna. Z zalet automatu, to oczywiście wolne ręce, przełączasz na D i to wszystko, ruszanie spod świateł jest szybsze niż w samochodzie ze skrzynią manualną, przekładam nogę z hamulca na gaz i jazda. To samo z ruszaniem pod górkę, a mieszkam w okolicy, gdzie tych górek jest sporo, często wyjazdy są na zakrętach. Wbrew pozorom skrzynią automatyczną da się sterować, każda ma dźwignię, którą ustawia się najwyższy bieg. Jest to przydatne podczas jazdy, gdy jest ślisko, ustawiam sobie niższy bieg i skrzynia nie redukuje mi, gdy np. dojeżdżam do skrzyżowania. Następny samochód też będzie z automatyczną skrzynią biegów
    Ostatnio edytowane przez ksu ; 06-10-2019 o 21:25 Powód: Linka do reklamy

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •