Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    11.09.2015
    Postów
    1

    Kolejna kategoria prawa jazdy a badania lekarskie.



    Witam,obecnie mam prawko kat.B bezterminowe wydane w 2011,teraz zamierzam zrobić jeszcze kat.T i moje pytanie jest takie czy zdając egzamin na kat.T też będzie wydane bezterminowo czy na 15 lat? jeśli na 15 lat to będę musiał robić ponownie badania lekarskie za te 15 lat na obydwie kategorie czyli B oraz T?Pytam ponieważ nie chciał bym aby kat.B nie straciła swojej "bezterminowości" przy wydawaniu nowego dokumentu.Proszę o szybką odpowiedź.Pozdrawiam.

  2. #2
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Samy1122 napisał:

    Witam,obecnie mam prawko kat.B bezterminowe wydane w 2011,teraz zamierzam zrobić jeszcze kat.T i moje pytanie jest takie czy zdając egzamin na kat.T też będzie wydane bezterminowo czy na 15 lat?
    Na 15 lat.
    jeśli na 15 lat to będę musiał robić ponownie badania lekarskie za te 15 lat na obydwie kategorie czyli B oraz T?
    Jedne badania, a w orzeczeniu lekarskim będziesz miał zaznaczone obie kategorie.
    Pytam ponieważ nie chciał bym aby kat.B nie straciła swojej "bezterminowości" przy wydawaniu nowegodokumentu.
    Od 19 stycznia 2013 r. nie ma już możliwości wydawania bezterminowych praw jazdy.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •