Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    25.01.2016
    Postów
    1

    Perspektywy pracy Toruń i okolice



    Witam! Zastanawiam się nad zrobieniem kursu na instruktora. Myślę raczej o tym jako o pracy dodatkowej, gdyż pracuję, ale mam dosyć sporo czasu wolnego. Wiem, że kurs jest drogi i nie chciałbym tej kasy wyrzucić w błoto, dlatego chciałem zapytać, czy orientują się państwo, jak wygląda sytuacja z pracą w Toruniu, ewentualnie okolicach. Najlepiej umowa zlecenie i czy jest ciężko znaleźć pracę w tym zawodzie bez doświadczenia. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    04.04.2016
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Postów
    4


    Mam pytanie w sprawie badań lekarskich.
    Czy jeśli instruktor odnawia uprawnienia, to czy musi mieć zrobione badania jak dla kandydata, czy okresowe jako kontunuacja?
    Czy potrzebne jest także psychologiczne, jeśli stare są ważne?
    Czy musi byc medycyna pracy i zaświadcznie o zdolności na stanowisko pracy???

    AD

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    14.11.2010
    Mieszka w
    DZG
    Postów
    732


    Cytat Napisał Nowodworski Zobacz post
    Mam pytanie w sprawie badań lekarskich.
    Czy jeśli instruktor odnawia uprawnienia, to czy musi mieć zrobione badania jak dla kandydata, czy okresowe jako kontunuacja?
    Czy potrzebne jest także psychologiczne, jeśli stare są ważne?
    Czy musi byc medycyna pracy i zaświadcznie o zdolności na stanowisko pracy???

    AD
    Co to znaczy odnawia uprawnienia?
    Zostałeś wykreślony z ewidencji instruktorów nauki jazdy?

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    04.08.2009
    Postów
    14


    Co jakiś czas widzę ogłoszenia o pracę jako instruktor na umowę zlecenie właśnie. Torun i okolice. Co do odnowienia uprawnień właśnie sam jestem na tym etapie. Z tego co się dowiedziałem to trzeba mieć zaświadczenie o niekaralnosci zrobić psychotesty i orzeczenie lekarza oraz kurs doszkalający co jest wymagany co roku. Czyli w sumie wychodzi 580 zł plus ew za wyrobienie legitymacji

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •