Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    05.02.2016
    Postów
    4

    Ważność bezterminowego starego prawa jazdy



    Witam,
    Mam bezterminowe prawo jazdy wydane w maju 2002 r.
    Pomimo tego że prawo jazdy nie ma daty ważności (czyli jest bezterminowe), słyszałem że jednak jest jakiś termin wymiany tego prawa jazdy. Do tego nowe wymienione prawo jazdy będzie już miało termin ważności.

    Czy ktoś z was zna ostateczny termin w jakim trzeba wymienić takie "stare" prawo jazdy? Może jakiś link do dokumentu źródłowego?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    29.12.2015
    Mieszka w
    dolnośląskie
    Postów
    80


    Art.124.4 Ustawy o Kierujących Pojazdami.
    Dokumenty wydane do 18.01.2013 podlegają wymianie w okresie od 19.01.2028 do 18.01.2033. Oczywiście jeśli do tego czasu nic się nie zmieni.

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    05.02.2016
    Postów
    4


    Dziękuję serdecznie za info.

  4. #4
    Nowy użytkownik Avatar mareksky
    Dołączył
    11.05.2014
    Mieszka w
    warszawa
    Postów
    20


    tego to nie wiedziałem też dzięki równiez za informacje !

  5. #5
    Od dawna na forum Avatar silvox
    Dołączył
    06.09.2011
    Mieszka w
    malopolskie
    Postów
    779


    Gdzie żyjesz ??
    Przypomnieli by ci o tym policjanci w 2028 roku... Jak dożyjesz..

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •