Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    13.05.2016
    Postów
    21


    najbardziej zabawne jest podejście kandydatów do kursu. jeszcze jakieś 5-7 lat temu na 10 uczestników, regularnie uczęszczało 8.
    3 lata temu już tylko 6. w tamtym roku miałem 7 uczestników i na każdym wykładzie byli inni, ale w liczbie dwóch. i tu problem: czy za każdym razem mówić to samo, bo przecież trzy zajęcia były pierwszymi, ale dla innych - właśnie obecnych; czy iść dalej, co będzie bez korzyści dla uczestników. proszę sobie wyobrazić, że żaden nawet nie kupił zeszytu, a jako źródło wiedzy stwierdzili, że broszurka (nie wystarczająca na kat. B) najlepiej przygotuje ich do egzaminu.
    i to były moje ostatnie szkolenie dla kandydatów na instruktorów, bo dla mnie traci to sens.
    stąd taka zdawalność we Wrocławiu, nie wiem jak gdzie indziej.

  2. #12
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    17.10.2010
    Postów
    1


    Ma ktoś może jakieś pytania z Wrocławia. Chodzi mi o część pierwszą egzaminu ?
    Ostatnio edytowane przez karolg ; 01-07-2016 o 10:08

  3. #13
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Cyryl napisał:
    najbardziej zabawne jest podejście kandydatów do kursu. jeszcze jakieś 5-7 lat temu na 10 uczestników, regularnie uczęszczało 8.
    3 lata temu już tylko 6. w tamtym roku miałem 7 uczestników i na każdym wykładzie byli inni, ale w liczbie dwóch.
    A jeszcze bardziej zabawne jest to, że tak jak piszesz na wykłady nie chcą chodzić, bo przecież oni wszystko wiedzą, a po niezdanym egzaminie proszą o dodatkowe wykłady celem przygotowania się do egzaminu.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •