Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    16.03.2016
    Postów
    1

    Błędne informacje w profilu kandydata na kierowcę



    Witam. Dwa lata temu rozpocząłem kurs na prawo jazdy. Z powodów osobistych musiałem zrezygnować w połowie kursu. Dodam, że zapłaciłem instruktorowi 900 zł. Uczęszczałem na zajęcia teoretyczne i praktyczne (16 godzin jazdy). Od instruktora otrzymałem podpisany harmonogram zajęć, na które uczęszczałem. Zapewniał mnie, że będę mógł dokończyć kurs w innej szkole nauki jazdy. Okazało się dzisiaj, że w starostwie na moim profilu widnieje informacja o zakończonym kursie bez uczestnictwa na jakiekolwiek zajęcia. Instruktor nie powiadomił starostwa o lekcjach praktycznych oraz teoretycznych. Z tego powodu w nowym osk powiedzieli, że muszę rozpocząć i zapłacić za cały kurs od nowa. Moje pytanie brzmi jak mogę wyprostować zaistniałą sytuację, abym nie musiał płacić i przechodzić całego kursu od nowa? Czy instruktor może po tym czasie dokonać zmian na moim profilu? Czy w razie jeśli nie może zaktualizować informacji w starostwie to czy mogę odzyskać od instruktora wpłacone pieniądze skoro to on zawinił i nie powiadomił starostwa? Bardzo proszę o pomoc

  2. #2
    Nowy użytkownik Avatar mareksky
    Dołączył
    11.05.2014
    Mieszka w
    warszawa
    Postów
    20


    skomplikowana sytuacja wydaje mi się że tutaj wszystko stoi po stronie instruktora.. raczej z odzyskaniem pieniędzy w tej sprawie może być ciężko...

  3. #3
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Karol87 to o czym, a w zasadzie w jaki sposób to opisujesz nie trzyma się kupy.
    Napisałeś:
    Okazało się dzisiaj, że w starostwie na moim profilu widnieje informacja o zakończonym kursie bez uczestnictwa na jakiekolwiek zajęcia.
    Instruktor nie powiadomił starostwa o lekcjach praktycznych oraz teoretycznych.
    Jedno zaprzecza drugiemu i wzajemnie się wyklucza.
    Nie wiem, może mylisz pojęcia, może PKK jest tylko zwrócony, a nie zaktualizowany. To może miałeś na myśli...Nie wiem, trudno się domyślać...
    Z tego powodu w nowym osk powiedzieli, że muszę rozpocząć i zapłacić za cały kurs od nowa.
    To by potwierdzało to o czym napisałem wyżej.
    Moje pytanie brzmi jak mogę wyprostować zaistniałą sytuację, abym nie musiał płacić i przechodzić całego kursu od nowa?
    Napisz czy Twój PKK jest zaktualizowany, czy jest zwrócony jako przerwane szkolenie, czy też po prostu zwrócony bez żadnego szkolenia.

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    28.01.2017
    Postów
    5


    Cytat Napisał mareksky Zobacz post
    skomplikowana sytuacja wydaje mi się że tutaj wszystko stoi po stronie instruktora.. raczej z odzyskaniem pieniędzy w tej sprawie może być ciężko...
    Myślę dokładnie to samo , zawinił instruktor ,ale ze zwrotem kasy może być kiepsko

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    17.08.2017
    Postów
    1


    A ja zdałam tydzień temu egzamin teoretyczny i nadal nie ma żadnej zmianki jest tylko info , że pkk będzie uzupełniane o wynik wgzaminu.Chciałabym już się zapisać na teorię i ciekawa jestem jak długo trzeba czekać na aktualizacje?

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Tagi dla tego tematu

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •