Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    06.11.2014
    Postów
    22

    Nowe karty przeprowadzonych zajęć



    Witam
    Drogie koleżanki i koledzy, mam do was pytanie odnośnie nowych kart przeprowadzonych zajęć
    Jak Wam się pracuje na nowych kartach ( wiem, że kilka lat temu były podobne) ? Ja osobiście jestem zadowolony,chociaż mam kilka wątpliwości co do ich wypełniania.
    1)W miejscu na nazwę ośrodka stawiacie pieczątkę czy wpisujecie nazwę odręcznie ( ja stawiam pieczątkę)?
    2)W potwierdzeniu wyniku pozytywnego z części teoretycznej i praktycznej, stawiacie pieczątkę czy wpisujecie wszystko ręcznie?
    Dzięki za wszelkie odpowiedzi.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Od dawna na forum Avatar silvox
    Dołączył
    06.09.2011
    Mieszka w
    malopolskie
    Postów
    781


    Jak wynika z opisu pola pieczatki nie sa potrzebne, czyli teoretycznie by mozna je wyrzucić..
    Ja jednak jestem za pieczątką - jak mam tam wpisywać imie, nazwisko i numer to łatwiej ciapnąć pieczęć..
    Wyglada jakby ktoś przeoczył ta mozliwość przy redagowaniu karty.
    A w nagłówku to sobie nie wyobrażam ręcznego wpisu - pieczątka to pieczątka.. Czyli, że druk nie jest znaleziony przez przypadkowego czlowieka lecz "wyszedł" ze szkoły..

  3. #3
    Od dawna na forum Avatar neoTz
    Dołączył
    22.11.2012
    Postów
    133


    Hmm, a ja mam pytanie co z datą przeprowadzonych egzaminów wewnętrznych. W nowych kartach nie ma na to pola czy teraz nie trzeba ich już nigdzie wpisywać ?

  4. #4
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    neoTz napisał:
    Hmm, a ja mam pytanie co z datą przeprowadzonych egzaminów wewnętrznych. W nowych kartach nie ma na to pola czy teraz nie trzeba ich już nigdzie wpisywać ?
    Trzeba w dokumentacji dotyczącej egzaminu wewnętrznego teoretycznego i w arkuszu przebiegu części praktycznej egzaminu wewnętrznego.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •