Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    30.01.2017
    Postów
    1

    jaka skrzynia biegów?



    Hej, chcę się zapisac w tym roku na prawko i mam nadzieję, że znajdę tu odpowiedź na moje pytanie. Jak będę zdawać prawko na automatycznej skrzyni biegów to moge potem jeździć na manualnej? Czy jak będę chciał jeździć na manualu to musze na mnualnej zdawać?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    29.12.2015
    Mieszka w
    dolnośląskie
    Postów
    80


    Musisz zdać egzamin na manualu, by jeździć autem z manualną skrzynią biegów. Możesz, mając prawo jazdy na automat, po jakimś czasie przystąpić do egzaminu na manualu, nie musisz robić do tego nowego kursu.

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    26.01.2017
    Postów
    4


    Witam, nazywam się Andrzej Ś. Niestety, realizując kurs na automatycznej skrzyni biegów w kat. B, możesz prowadzić samochód wyłącznie z automatyczną skrzynią biegów (egzamin praktyczny zdajesz na automatycznej skrzyni biegów). Później musisz zdać praktykę raz jeszcze w pojeździe z manualną skrzynią biegów, jeśli chcesz w przyszłości taki prowadzić.
    Ostatnio edytowane przez ksu ; 30-01-2017 o 23:07 Powód: W treści reklamowanie osk.

  4. #4
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Panie Andrzeju, grzecznie upominam. Proszę nie pisać postów reklamujących osk.
    Dzień po dniu pisane są nowe tematy, a Pan niby na nie odpowiada jednocześnie reklamując swój ośrodek. Tematy są pisane pod różnymi nickami jednak z sieci od tego samego operatora. To chyba nie przypadek?
    Proszę zapoznać się z regulaminem forum.

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    09.01.2017
    Postów
    16


    Manual, automat tylko wtedy gdy potrafisz korzystać z manuala, nigdy nie wiadomo, czy nie będziesz musiał coś zrobić na manualu.

  6. #6
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    16.02.2017
    Postów
    3


    lepiej manualna skrzynia

  7. #7
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    01.03.2017
    Postów
    15


    Ja zdawałem na automacie w i teraz śmigam małym "groszkiem" w automacie. Wygoda w dużym mieście, a w trasie to już bajera. Trochę drogie są skrzynie biegów podczas naprawy ale coś za coś
    Ostatnio edytowane przez ksu ; 26-03-2017 o 21:12 Powód: Reklama

  8. #8
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    15.03.2017
    Postów
    2


    Najpierw naucz się jeździć na manualnej, a dopiero później na automatycznej.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •