Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    15.02.2017
    Postów
    1

    Question prawo jazdy we Wrocławiu



    Hej mam pytanie, ale do osób, które robiły albo robią prawko we Wrocławiu. Chce zrobić kurs ale pracuje całymi dniami, mógłbym chodzic na jazdy tylko bardzo wczesnie rano albo późnymi wieczorami. Czy jestem we Wroclawiu szkoła jazdy, która oferuje takie cos? Umiecie cos polecic?

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    09.01.2017
    Postów
    16


    We Wrocławiu ciężko zdać prawko.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    29.12.2015
    Mieszka w
    dolnośląskie
    Postów
    80


    @CarlosPrawie każda szkoła we Wrocławiu coś takiego oferuje. Najlepiej tylko od razu uprzedzić, że masz takie potrzeby, to wtedy dobiorą instruktora, który pracuje w takich godzinach. Nie są to jednak najlepsze godziny do nauki - poranna senność, zmęczenie całym dniem, ciemno.
    Nie zdziwię się jednak jeśli wkrótce po Twoim pytaniu pojawi się tu reklama konkretnego OSK.
    @Perfpskt Jak ktoś jest przygotowany do egzaminu, to wszędzie da radę.

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    26.01.2017
    Postów
    4


    Witam, nazywam się Andrzej Świsulski i jestem instruktorem z wieloletnim stażem. Jestem również współwłaścicielem szkoły jazdy OSK KURSANT. Jeśli zależy Ci na tym, żeby godziny jazd były dopasowane do Twoich wymagań, to polecam naszą szkołą. Dzięki długoletniemu doświadczeniu wiemy, że każdy z naszych kursantów ma różnorodny plan zajęć lub harmonogram pracy. Jazdy w naszej szkole odbywają się zarówno w tygodniu, w godzinach 6:00-22:00, jak i w weekendy. Również zajęcia teoretyczne odbywają się w trzech kursach: rannym, popołudniowym i w weekendy. Skontaktuj się z nami, a podpowiemy jakie rozwiązanie jest w Twoim przypadku najlepsze i postaramy się pomóc. Pamiętaj, że duży ośrodek szkolenia zaoferuje Ci możliwość nie tylko swobodnego wyboru godzin szkolenia, ale również możliwość wyboru instruktora (mężczyznę lub kobietę). W przypadku niedopasowania charakterologicznego z instruktorem będziesz mógł go zmienić w każdym momencie. Mały ośrodek szkolenia takiej możliwości zaoferować nie może.

  5. #5
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    andrzejs napisał:

    Pamiętaj, że duży ośrodek szkolenia zaoferuje Ci możliwość nie tylko swobodnego wyboru godzin szkolenia, ale również możliwość wyboru instruktora (mężczyznę lub kobietę).
    A mały ośrodek nie może zaoferować dogodnych godzin zajęć dla osoby szkolonej?
    W przypadku niedopasowania charakterologicznego z instruktorem będziesz mógł go zmienić w każdym momencie. Mały ośrodek szkolenia takiej możliwości zaoferować nie może.
    Przecież osoba szkolona w takim przypadku może przerwać szkolenie i kontynuować je w wybranym przez siebie ośrodku. Także też jest możliwość zmiany instruktora. Nie skreślałbym małych ośrodków. Często mają bardzo dobrą zdawalność, gdyż właściciel jest też jednocześnie instruktorem i stara się by wyszkolić osobę jak najlepiej, a dobrze wyszkolona osoba przyprowadzi kolejną osobę.

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    01.05.2017
    Postów
    4


    Spytaj na jakieś grupie spotted:Wrocław. Może akurat ktoś coś podpowie.

  7. #7
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    26.01.2017
    Postów
    4


    Cytat Napisał carlos Zobacz post
    Hej mam pytanie, ale do osób, które robiły albo robią prawko we Wrocławiu. Chce zrobić kurs ale pracuje całymi dniami, mógłbym chodzic na jazdy tylko bardzo wczesnie rano albo późnymi wieczorami. Czy jestem we Wroclawiu szkoła jazdy, która oferuje takie cos? Umiecie cos polecic?
    Szczerze, nie słuchaj tych na górze. Jeśli masz dobrego instruktora, to wcale nie jest trudno zdać!
    Jazdy Ci dostosują, a teorię ja robiłem samodzielnie w domu.
    Ostatnio edytowane przez ksu ; 19-08-2017 o 18:53 Powód: Reklama

  8. #8
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    02.06.2017
    Postów
    4


    Jesli chodzi o pory dnia, czy bardziej godziny jazdy to nie jest kwestia szkoly moim zdaniem , tylko instruktora Od niego zalezy czy wstanie np. na 6 rano,zeby z Toba jezdzic czy nie.
    Ostatnio edytowane przez ksu ; 19-08-2017 o 18:57 Powód: Reklama

  9. #9
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    andrzejs napisał:
    Jazdy Ci dostosują, a teorię ja robiłem samodzielnie w domu.
    Jak to teorię w domu robiłeś. Można zajęcia teoretyczne prowadzić poza salą wykładową?

  10. #10
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    02.06.2017
    Postów
    4


    Hm... jakby się na tym zastanowic to czemu nie? łączysz sie ze wszystkimi uczestnikami grupy przez skypa, w innym okienku otwierasz testy i jedziesz z koksem. Ja najwiecej nauczylam sie sama. RObilam testy - do upadlego i obejrzalam trylion filmow na YouTube. Polecam szczegolnie te z wroclawskich ulic, tylpu:
    Reklama ośrodka szkolenia kierowców. Proszę tego więcej nie robić, bo zamknę temat.

    Cytat Napisał ksu Zobacz post
    andrzejs napisał:

    Jak to teorię w domu robiłeś. Można zajęcia teoretyczne prowadzić poza salą wykładową?
    Ostatnio edytowane przez ksu ; 16-09-2017 o 20:57 Powód: Reklama

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •