Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    03.03.2017
    Postów
    1

    Gdzie kupić auto?



    Jeśli planujecie kupić lub sprzedać autko, polecam zerknąć na tę stronkę: https://samochody.io/. Takie mniejsze portale z giełdą ogłoszeń motoryzacyjnych często okazują się dużo bardziej skuteczne, aniżeli potężne witryny. Ja sam kupiłem ostatnio autko znajdując je właśnie tam. Samochód był w bardzo dobrym stanie, a do tego w naprawdę atrakcyjnej cenie, także z ręką na sercu polecam.

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    01.03.2017
    Postów
    15


    Wszędzie są haczyki itd. Weź zaufanego mechanika, daj mu kasę za pomoc to zawsze lepiej bo jak się nie znasz to mozesz kupić skarbonkę

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    01.05.2017
    Postów
    4


    Czy ja wiem, czy są od razu takie lepsze. Myślę, że warto zaglądać na wszystkie tego typu strony. Mimo wszystko duże portale maja największą bazę ogłoszeń.
    Ostatnio edytowane przez ksu ; 02-05-2017 o 10:18

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    01.08.2017
    Postów
    5


    To na pewno, takie portale jednak dają większe możliwości jeżeli chodzi o wybór samochodów, że ludzie raczej celują w używane, to no cóż, jest w czym wybierać.

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    07.08.2017
    Postów
    17


    Przede wszytkim na portalu powinien być dostępny numer VIN. Druga sprawa, to własny mechanik.

  6. #6
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    28.08.2017
    Postów
    5


    To zależy czy nowy czy używany. Ja preferuję nowe, przynajmniej kilka lat spokoju od napraw.

  7. #7
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.09.2017
    Postów
    1


    Ja sobie kupiłem z OLX golfa IV i powiem ci kupono od takich ludzi to nie skutkuje niczym dobrym, po 2 dniach ako padło a po miesiacu musiałem kupić VW części takie jak tłumik oraz amortyzatory przód i tył bo były wylane. Dlatego sporo zainwestowałem w to auto i za ta cene już mógłbym kupić coś lepszego nowszego.

  8. #8
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    24.11.2017
    Postów
    1

    Post



    Najlepiej właśnie jest wziąć ze sobą jakiegoś mechanika. Różnie to jest. Handlarze często mówią że autko jak nowe a komuś kto się nie zna łatwo wmówić bzdury byle tylko kupił.
    Ostatnio edytowane przez ksu ; 25-11-2017 o 19:28 Powód: Reklama

  9. #9
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    17.12.2017
    Postów
    8


    Można poszukać na zagranicznych stronach i ściągnąć samemu lub z jakimś znajomym, jeśli jest taka możliwość. Albo po prostu przyjechać na kołach ;P

  10. #10
    Nowy użytkownik Avatar natalia0839
    Dołączył
    25.02.2018
    Postów
    2


    Ciekawy temat. Jednak należy go co oczywiste odpowiednio rozwinąć.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •