Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    31.03.2018
    Mieszka w
    Police
    Postów
    19


    Szukaj w internecie po ofertach prywatnych. Samochodów jest na miejscu tyle że można spokojnie coś kupić. Nie jeździć zbyt daleko bo dużo sprzedających kłamie co do stanu technicznego auta. Zabierz ze sobą kogoś kto się na tym zna.

  2. #12
    Banned
    Dołączył
    20.04.2018
    Postów
    2


    Z tymi osobami co się znają na samochodach też trzeba uważać. Ja tak chciałam kupić tanie używane auto i jeździłam chyba z miesiąc. Zawsze coś nie pasowało ;D Najpewniej to brać nowe z salonu nie ma co. Ale zawsze też można kupować używane w salonie, jest to raczej pewniejsza opcja niż z komisu. Generalnie to mi spodobały się samochody od Mazdy jak szukałam czegoś dla siebie. Największe wrażenie chyba zrobiła Mazda CX-3 idealne pode mnie auto, szybkie, zwrotne, bardzo przyjemnie się go prowadziło.

  3. #13
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    07.06.2018
    Postów
    20


    najpierw poszukaj na portalu auta blisko domu zeby sie przejechac i zobaczyc czy Ci auto rzeczywiscie odpowiada

  4. #14
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.02.2019
    Postów
    9


    wydaje mi się, że nie ma sensu szukać auto po 200-300km od domu, zajeżdżasz a tam szrot za niby "dobre pieniądze" najlepiej szukać w granicy 50km od domu.

  5. #15
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    31.05.2019
    Postów
    1


    Ja przymierzam się do zakupu Volvo XC60 w Katowicach, w salonie Euro-Kas. Początkowo miałam zamiar kupic używane, ale znajomy polecił mi ten salon. Po pierwszych rozmowach ze sprzedawcą i jeżdzie testowej, zdecydowałam, że jednak nowe auto będzie lepszym rozwiązanie. Mam zamiar skorzystać też z finansowania u nich.
    Ostatnio edytowane przez ksu ; 16-09-2019 o 16:16 Powód: Reklama w linku

  6. #16
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    27.08.2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Postów
    1


    Warto kupić samochó w salonie. Są też fajne opcje używanych samochodów

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •