Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    11.04.2017
    Postów
    1

    Zakaz skrętu a zakaz ruchu z wyłącznikiem.



    Cześć jest to mój pierwszy post na forum otóż mam do Państwa pytanie. Mianowicie niedawno zakończył się remont na ulicy przy, której mieszkam i uległo zmianie oznakowanie. Dotychczas nie było żadnych problemów, ale nie dawno zaczęła się kręcić policja i bacznie się przypatrywać temu kto się po niej porusza. Wczoraj wylegitymowali mojego sąsiada i Pan policjant przekazał mu, że łamie przepisy wjeżdżając na własną posesję. Żeby lepiej wytłumaczyć sytuację przedstawię poglądową mapkę.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	unnamed (1).jpg
Wyświetleń:	153
Rozmiar:	77.1 KB
ID:	475

    Pan mundurowy powiedział nam, że nie możemy z ulicy Zielonej skręcać w ul.Lompy ponieważ zabraniają nam tego znaki "Zakaz skrętu w prawo i w lewo" ,które znajdują się na ulicy Zielonej przed skrętem w ul.Lompy na, której znajduje się wjazd do naszego budynku. Natomiast przed wjazdem w ul.Lompy stoi znak "Zakaz ruchu - za wyjątkiem mieszkańców ul.Zielonej 35". Zasugerował nam, że aby wjeżdżać prawidłowo musimy jeździć na około tj. zaznaczyłem na mapce. Problem w tym ,że jeśli pojadę na około to przed wjazdem w ulicę Lompy mam postawiony znak Zakaz ruchu za wyjątkiem rowerów.

    Powiedzcie mi jak rozwiązać tą sytuację, Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    29.12.2015
    Mieszka w
    dolnośląskie
    Postów
    80


    Cytat Napisał michal2k17 Zobacz post

    Powiedzcie mi jak rozwiązać tą sytuację, Pozdrawiam
    Zgłosić problem zarządcy drogi. Prawdopodobnie ekipa zamieniła miejsca ustawienia znaków zakazu.

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    23.02.2017
    Postów
    44


    Dokładnie tak. Coś jest nite tak. Albo powinni dać tabliczkę nie dotyczy mieszkańców od wiśniowej albo pod zakazami skrętu.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •