Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44
  1. #21
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    23.02.2017
    Postów
    44


    @ksu tutaj tylko odpowiedź z wrd pomoże którą mam nadzieję że dostanę

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  2. #22
    Od dawna na forum
    Dołączył
    08.01.2010
    Mieszka w
    Tarnów
    Postów
    478


    Cytat Napisał ksu Zobacz post
    Mam pojęcie o przepisach, tylko moje pojęcie jest inne niż Twoje, bo Twoje pojęcie jest zawsze inne niż wszystkich. Niby coś wiesz, ale zawsze wiesz inaczej niż wszyscy.
    Jakich wszystkich ? w moim środowisku wszyscy są tego zdania co ja. To Ty się rozmnażasz i opowiadasz że jest was wielu, jakoś nie zauważyłem na tym forum by wszyscy popierali twoje poglądy.
    Cytat Napisał ksu Zobacz post
    Dla jadących na wprost, czyli w myśl przepisów ruchu drogowego nie zmieniających kierunku jazdy.
    Sam pomyśl gdzie jest na wprost, bo na pewno nie na bramę posesji. Powinieneś wiedzieć, że na wprost nie zawsze fizycznie i centralnie oznacza prosto. Prosto może być po łuku drogi, po zakręcie. Pewnie i tak tego nie zrozumiesz.
    O kurde mam pomyśleć !!! Ja nie potrafię nie myśleć. A w bramę na parking, w bramę na posesje obok jak i w ul. Limanowskiego jest na wprost. Dalej insynuacja że ja czegoś tam nie wiem, to akurat wiem w przeciwieństwie do twojej niewiedzy w tym temacie. Przejazd przez przeciwną krawędź niż krawędź dojazdowa obszaru skrzyżowania jest kierunkiem na wprost .

    Kiedy dokonam zmiany kierunek jazdy w prawo. Nie wiem po co to pytanie.
    Jak to po co, radzisz jechać z pasa do skrętu w prawo na wprost no bo ciut w prawo a potem w lewo to na wprost przejeżdżasz przeciwległą krawędź obszaru skrzyżowania.
    Posłużę się powyższym obrazkiem żebyś zrozumiał gdzie jest prosto, w prawo i w lewo.
    https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...79eb2871fa.jpg
    Przestań mnie pouczać bo nic mnie nie nauczysz ani nie oduczysz. Raczej uważnie słuchaj co piszę. Rusunek świetny widać jk byk że w bramę parkingu jest na wprost, nie pomagają zawirowania w prawo w lewo!!!

  3. #23
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Cytat Napisał klechu Zobacz post
    @ksu tutaj tylko odpowiedź z wrd pomoże którą mam nadzieję że dostanę
    WORD-y niechętnie wypowiadają się w takich sprawach, ale zobaczymy

  4. #24
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    23.02.2017
    Postów
    44


    WRD wydział ruchu drogowego

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  5. #25
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Myślałem, że O zjadłeś

  6. #26
    Od dawna na forum
    Dołączył
    08.01.2010
    Mieszka w
    Tarnów
    Postów
    478


    Odpowiadając na Pana wątpliwości odnośnie zaprezentowanej sytuacji drogowej należy stwierdzić.

    Przejazd przez przeciwległą krawędź obszaru skrzyżowania jest jazdą na wprost. W opisanym przypadku do takich przypadków należy wjazd na parking, wjazd na posesję obok parkingu i wjazd w ul Limanowskiego. Wszystkie te wjazdy powinny się odbywać z odpowiedniego pasa ruchu - oznakowanego do jazdy na wprost - czyli środkowego. Jazda na parking z pasa do skrętu w prawo jest niedopuszczalna, skręt w prawo ma przeciąć prawą krawędź powierzchni skrzyżowania.

    Z poważaniem Morda Tarnów.

  7. #27
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    23.02.2017
    Postów
    44


    Nie sugerował bym się opinią ośrodka który ma ocenę 2.8 na Google oraz jest w uj daleko od opisywanego miejsca. Poczekamy na opinie policji.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  8. #28
    Od dawna na forum
    Dołączył
    08.01.2010
    Mieszka w
    Tarnów
    Postów
    478


    To sugeruj się aktualną temperaturą, opadami, kolorem miejscowych autobusów i zapyleniem na wjeździe do parkingu !!!!

  9. #29
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    23.02.2017
    Postów
    44


    Po prostu myślałem, że w dzisiejszych czasach jednak ludzie są bardziej kulturalni i potrafią prowadzić dyskusję na poziomie wyższym niż "moja racja jest najmojsza".

    Już dawno admin powinien zrobić Ci wypad z forum.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  10. #30
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    @kopan możesz na poniższym zdjęciu z linku narysować mi tor jazdy ze środkowego pasa ruchu na parking? Nie ma opcji byś nie przejechał przez pas do skręcania w prawo, a z pasa do skręcania w prawo można tylko w prawo pojechać. Na wprost nie wolno. Także nie upieraj się przy swoim kiedy nie masz racji.
    https://www.google.pl/maps/@51.78750...7i13312!8i6656


    P.S.
    Jeszcze raz proszę o zachowanie kultury bez obrażania innych użytkowników forum.
    Jeśli chcesz dalej uczestniczyć w dyskusji, to proszę o odpowiednie zachowanie się.
    W przypadku braku poprawy posty będę usuwane lub zostaniesz zablokowany.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •