Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41
    Od dawna na forum
    Dołączył
    08.01.2010
    Mieszka w
    Tarnów
    Postów
    478


    No tak, tak .................................................. ..............................
    kopan napisał:
    Co @ksu na to? Najważniejsze wykonał zablokował moje wpisy.
    To nie ja usunąłem Twój post, choć powinienem, ale nie zrobiłem tego.
    Taka z tobą rozmowa. Nie rozróżniasz zablokowania od usunięcia. Nie mogłem opublikować tekstu a Ty robisz z tego usunięcie tego czego nie było.
    No taka sobie precyzja. No a twierdzenie że powinieneś usunąć wpis którego na oczy nie widziałeś to ......sobie dośpiewaj.

    klechu napisał:
    Kopan w odpowiedzi z policji jest jasno napisane, że strzałka na wprost to nie wjazd w parking tylko kontynuacja w limanowskiego.
    Dokładnie tak.
    Po prostu zarządca drogi uznał, że na wprost jest w ul. Limanowskiego (ze środkowego pasa), czyli po łuku w lewo, a w rzeczywistości i fizycznie na wprost jest bardziej na parking, choć też częściowo po łuku w prawo i stąd problemy interpretacyjne i różne zachowanie kierujących w tym miejscu.
    Wystarczyłoby umieścić linię pojedynczą ciągłą (P-2a lub P-2 b) tak jak tu:https://www.google.pl/maps/@53.15643...7i13312!8i6656
    i nie byłoby problemu.
    Strzałki kierunkowe dotyczą strumieni ruchu przechodzących przez skrzyżowanie tak że policjant dobrze napisał. Nie maluje się strzałek kierunkowych do wjazdów na posesje. Ale że ta strzałka nie dotyczy wjazdu na parking to przekłamanie, bo na parking jest na wprost i masz jechać z pasa do jazdy na wprost !!!! Tak że strzałka dotyczy wjazdu na parking.
    @ksu piszesz że na parking jest bardziej prosto niż w Limanowskiego, tylko dlaczego chcesz jechać z pasa do skrętu w prawo? Odnieś się wreszcie do mojego wpisu wyjaśniającego kiedy jest na wprost a kiedy w prawo co w nim nie tak ?
    To taka definicja kiedy jest tak lub siak.
    Kolego racja to nie demokracja. Mogę ci przedstawić opinię paru fachowców potwierdzających to co pisze ale po co jak to sprawy elementarne.

  2. #42
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    23.02.2017
    Postów
    44


    Shadev16 a mógłbyś nagrać to miejsce i wysłać pytanie nasze do "Jedź bezpiecznie"?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  3. #43
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    kopan raz tylko klikamy w okienko "wyślij odpowiedź" i cierpliwie czekamy, bo później masz trzy posty pod rząd wysłane w ciągu trzech minut. Dwa zostały usunięte. Zaśmiecasz w ten sposób forum.
    Nie rozróżniasz zablokowania od usunięcia.
    Ty na pewno wiesz co to jest zablokowanie, bo chyba już na wszystkich forach jesteś zablokowany. Czyżby to było ostatnie na którym możesz jeszcze pisać? To pytanie retoryczne.
    Nie mogłem opublikować tekstu a Ty robisz z tego usunięcie tego czego nie było.
    Ale Ty uważasz, że to przeze mnie nie mogłeś opublikować tekstu, bo ja już Ciebie nie rozumiem. O co Ci chodzi?
    No taka sobie precyzja. No a twierdzenie że powinieneś usunąć wpis którego na oczy nie widziałeś to ......sobie dośpiewaj.
    Tak się składa, że widziałem i widzę (tylko jako moderator) dalej post z dnia 28.06.2017 r. godz.18:55. Inni tego nie widzą, Ty też już nie widzisz, bo post został usunięty z powodu naruszenia regulaminu. Masz krótką pamięć i sam już nie pamiętasz co napisałeś.
    Odnieś się wreszcie do mojego wpisu wyjaśniającego kiedy jest na wprost a kiedy w prawo...
    Do niczego nie będę się odnosił, gdyż to nie ma najmniejszego sensu.
    Radzę Ci abyś troszkę zmienił sposób dyskusji.
    Ostatnio edytowane przez ksu ; 10-07-2017 o 22:56

  4. #44
    Od dawna na forum
    Dołączył
    08.01.2010
    Mieszka w
    Tarnów
    Postów
    478


    ksu kopan raz tylko klikamy w okienko "wyślij odpowiedź" i cierpliwie czekamy, bo później masz trzy posty pod rząd wysłane w ciągu trzech minut. Dwa zostały usunięte. Zaśmiecasz w ten sposób forum.
    Dzięki za instrukcję dla nowicjusza, nie skorzystam, nie mam zamiaru czekać do .......niewiadomo do kiedy. Człowieku jakby wpis się pokazał to nie wpisywał bym ponownie, poza tym jakby się ukazały trzy wpisy to dwa bym usunął. Ale jak nic się nie ukazuje? - to coś kręcisz i wmawiasz że zaśmiecam forum. Gościu jak wpis się nie ukazuje to mam komunikat że coś tam porepecono i nie będzie wpisu.
    Ale Ty uważasz, że to przeze mnie nie mogłeś opublikować tekstu, bo ja już Ciebie nie rozumiem. O co Ci chodzi?
    To Ty uważasz że przez ciebie. Ja tylko zgłaszam problem którego NIE BYŁO, być może skrypt zwariował a może ludzka rączka się do tego przyczyniła.
    No taka sobie precyzja. No a twierdzenie że powinieneś usunąć wpis którego na oczy nie widziałeś to ......sobie dośpiewaj. Tak się składa, że widziałem i widzę (tylko jako moderator) dalej post z dnia 28.06.2017 r. godz.18:55. Inni tego nie widzą, Ty też już nie widzisz, bo post został usunięty z powodu naruszenia regulaminu. Masz krótką pamięć i sam już nie pamiętasz co napisałeś.
    Człowieku od 28-06 znikło przy publikowaniu z pięć wpisów ja nie mówię o wpisach które się ukazały i wywaliłeś - było ich jedna sztuka. A tak a pro po obrażania - (Masz krótką pamięć i sam już nie pamiętasz co napisałeś.) Co ty gadasz? Na jakiej podstawie? To całkowicie nie obraźliwe? Ty pamiętasz co napisałeś 10 wpisów wcześniej? -
    Odnieś się wreszcie do mojego wpisu wyjaśniającego kiedy jest na wprost a kiedy w prawo... Do niczego nie będę się odnosił, gdyż to nie ma najmniejszego sensu.
    Radzę Ci abyś troszkę zmienił sposób dyskusji.
    No tak. Ad meritum nie masz nic do powiedzenia więc nie będziesz się odnosił, ale ad personum to chętnie prowadzisz "dyskusję" Kwestia do której się nie chcesz odnieść to kluczowa jest w całej tej dyskusji. Gdybyś to podstawowe zagadnienie znał to "dyskusja" dawno by się skończyła.

    Ps. ((naciskam zatwierdź odpowiedź)) hura ukazało się krasnoludek szkodnik zniknął

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •