Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    17.02.2015
    Postów
    12

    Egzamin Wewnętrzny OSK



    Witam
    Miałem dzisiaj małą wymianę zdań z kolegą instruktorem, który twierdzi że egzamin wewnętrzny z teorii przeprowadza się po ukończonej teorii a praktyczny po ukończonej praktyce ( on tak robi). Starałem się go uświadomić, że robi źle, ale jak grochem o ścianę...
    Ja przeprowadzam wewnętrzny po zakończeniu całego szkolenia, czyli po ostatniej godzinie jazd umawiam się z kursantem na egzamin teoretyczny i praktyczny.
    Tak mi namącił w głowie że sam zacząłem wątpić czy dobrze robię.
    A jak Wy koledzy robicie?
    Pozdrawiam

  2. #2
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    MateuszZZZ napisał:
    Miałem dzisiaj małą wymianę zdań z kolegą instruktorem, który twierdzi że egzamin wewnętrzny z teorii przeprowadza się po ukończonej teorii a praktyczny po ukończonej praktyce ( on tak robi).
    To źle robi, chyba że wykłady przeprowadza w formie nauczania na odległość z wykorzystaniem technik komputerowych i Internetu pod nadzorem ośrodka szkolenia kierowców.
    Starałem się go uświadomić, że robi źle, ale jak grochem o ścianę...
    Wskaż jemu ten przepis.
    Art. 23 ust.4 uokp
    " Egzamin wewnętrzny jest przeprowadzany po ukończeniu części teoretycznej i części praktycznej szkolenia oraz
    nauki udzielania pierwszej pomocy, o których mowa w ust. 2 pkt 1–3, przez instruktora lub wykładowcę wyznaczonych
    przez kierownika podmiotu prowadzącego szkolenie. Wykładowca przeprowadza wyłącznie część teoretyczną egzaminu
    wewnętrznego."
    Ja przeprowadzam wewnętrzny po zakończeniu całego szkolenia, czyli po ostatniej godzinie jazd umawiam się z kursantem na egzamin teoretyczny i praktyczny.
    Tak mi namącił w głowie że sam zacząłem wątpić czy dobrze robię.
    Dobrze robisz.
    A jak Wy koledzy robicie?
    Podobnie jak Ty

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •