Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    12.06.2017
    Postów
    2

    Wykupienie jazd w innej szkole jazdy



    Co w sytuacji jeśli wyjeździłam już wszystkie godziny w ramach kursu w szkole jazdy, ale chciałabym zmienić szkołę żeby wykupić sobie gdzie indziej jazdy przed egzaminem? Mam wrażenie, że w tej robię w kółko to samo i chciałam spróbować gdzie indziej. Wykupić dosłownie kilka godzin jazd, może ktoś będzie miał jakieś inne podejście do mnie, może pomoże mi z jakimiś ewentualnymi błędami, no nie wiem. Można tak po prostu po kursie iść jeszcze do innej szkoły? Nie będą mi tam robili problemów, że nie byłam wcześniej u nich?

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    31.03.2018
    Mieszka w
    Police
    Postów
    19


    Moja mama ma podobny problem. Zapisalam ją do szkoły ale nie jestem z niej zadowolona. Czy mogę jej wykupić jazdy w innej szkole ?

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    15.05.2018
    Mieszka w
    Poznań
    Postów
    47


    Jeżeli już skończyłaś kurs i masz papierek o ukończeniu to nie ma problemu aby jeździć jeszcze w innej szkole. Dlaczego mają mieć problem ? Powinni się cieszyć bo klient przyszedł i będzie płacił za jazdy dodatkowe

    Jeżeli w trakcie kursu coś Ci nie pasuje to dogadujesz się z kierownikiem/szefem OSK. Rozliczacie się na tyle ile wyjeździłaś i z podkreśloną wypełniona w stopniu faktycznym kartą idziesz do innego osk i tam kontynuujesz kurs w zakresie jaki Ci został.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •