Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    16.10.2017
    Postów
    1

    Profil Kandydata Na Kierowce



    Witam, mam dość niecodzienny problem, który powoli spędza mi sen z powiek. Zacznę od początku, mianowicie od pewnego czasu wynajmuje mieszkanie u faceta który mieszka dość daleko i rzadko sie pojawia w okolicy, tak samo od niedawna tzn jakiś 3/4 miesięcy zacząłem kurs ale wiadomo przez okres wakacyjny, inne sprawy nie mogłem skupić całej uwagi na tymże kursie . Jednak teraz gdy już od paru tygodni nie mam za bardzo dużo na głowie, chciałem go zrobić. Problem pojawił się tej natury, że nie mogę.. Ponieważ we wniosku o wydanie profilu kierowcy musi być zapisek o aktualnym adresie zamieszkania, próbowałem zatem skontaktować sie z Facetem który mi wynajmuje ponieważ mógłby on wypisać oświadczenie w którym zgodziłby się na Jego Adres w Moim prawie jazdy :hmm: . Ale jednak, facet nie jest zbytnio przekonany, nie chce współpracować a ja w tej sytuacji mam związane ręce(sugeruje mi nawet żeby ktoś bliski podrobił podpis twierdząc że u niego przebywam- co o tym myślicie?), nie mogę wyrobić Profilu, co za tym idzie- nie mogę przystąpić do Kursu w pełni. Więc, chciałbym zapytać czy istnieje może jakieś legalne, a może nawet proste rozwiązanie tej nie wątpliwie skomplikowanej sytuacji? Proszę o odpowiedź, z góry dziękuje . Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Ganuber1 ; 16-10-2017 o 21:57

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Tagi dla tego tematu

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •