Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    28.10.2017
    Postów
    3

    Egzamin praktyczny a nie zakonczony kurs.



    Witam czy moge przystąpic do egzaminu praktycznego jezeli mam nie ukonczony kurs.Nie mam kontaktu z swoim instruktorem zdałem testy ale nie wiem czy moge przystąpic do praktyki??

  2. #2
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Witam.

    ... czy moge przystąpic do egzaminu praktycznego jezeli mam nie ukonczony kurs.
    Nie. Musisz mieć ukończony kurs, który kończy się egzaminem wewnętrznym i aktualizacją PKK (wydaniem zaświadczenia o ukończeniu szkolenia).

    Z drugiej strony piszesz że zdałeś testy. Jeśli masz na myśli egzamin teoretyczny (jeśli zdawałeś testy w word), to prawdopodobnie masz zaktualizowany PKK mimo nieukończonego kursu i jeśli tak jest, to możesz zarejestrować się na egzamin praktyczny.
    Musisz sprawdzić albo w word albo w starostwie jaki Twój PKK ma status, czyli czy jest tylko pobrany, czy może zaktualizowany.

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    28.10.2017
    Postów
    3


    Zdałem egzamin teoretyczny w Wordzie juz.Wyjezdzone mam jakie 20 godzin.Nie miałem zadnego egzaminu wewnetrznego.Czy word udzieli mi takich informacji telefonicznie??

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    28.10.2017
    Postów
    3


    i jeszcze pierwsze podejscie do testów w Wordzie mialem w grudniu 2015r

  5. #5
    Od dawna na forum Avatar silvox
    Dołączył
    06.09.2011
    Mieszka w
    malopolskie
    Postów
    781


    Zarezerwuj sobie egzamin przez info-car. Jeśli wszytsko pójdzie to znaczy, że instruktor cię oszukał na 10 h jazd, zakończył szkolenie i uwolnił PKK. A na to wskazuje zdanie egzaminu teoretycznego w WORD.
    Przed egzaminem postaraj sie te godziny dojeżdzić..

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •