Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Czy warto?

  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    07.12.2017
    Postów
    1

    Czy warto?



    Witam, zarejestrowałem się, ponieważ chciałbym dowiedzieć się od doświadczonych instruktorów czy warto w dzisiejszych czasach robić uprawnienia na instruktora nauki jazdy kat B. Wiele osób mówiło mi, że gra nie warta świeczki, bo kurs 3 tysiące, stawka ok. 10 zł netto/h, duża odpowiedzialność, strasznie trudny egzamin teoretyczny itp. Dlatego cały czas się waham. Dodam, że mam stałą pracę w systemie 12 godzinnych zmian, gdzie po 2 dniach pracy mam 2 dni wolnego, także sporo czasu. Czy warto zrobić kurs i traktować tą pracę jako dodatkową? Czy mają powiedzmy 2 tygodnie wolnego da się wyciągnąć powiedzmy ok. 1000 zł? Byłbym wdzięczny za rady. Pozdrawiam.

  2. #2
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Witam.
    Czy warto robić uprawnienia? Czy warto jest pracować jako instruktor? Jeśli miałaby być to Twoja dodatkowa praca, to dlaczego nie. Kokosów nie zbijesz na tym, ale zawsze jakieś dodatkowe źródło dochodu byś miał.
    Co do stawki, to za 10 zł żaden szanujący się instruktor nie będzie pracował. W moim regionie instruktor zarabia od 13 do 17 zł za godzinę. Mowa oczywiście o kat.B.
    Co do odpowiedzialności, to trzeba się po prostu tego nauczyć, a i w każdej pracy jakaś odpowiedzialność jest. Egzamin też jest do przejścia, to tylko kwestia odpowiedniej wiedzy i wyczucia autora pytań
    Pozdrawiam.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •