Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    29.12.2017
    Postów
    1

    dokonczenie prawa jazdy po 6 latach



    witam , przychodze z takim problemem mianowicie robilam kurs na prawo jazdy ponad 5 lat temu wtedy jeszcze byly te stare zasady , jednak nie zdalam kilka razy (3) jazdy i moje testy przepadly stad zakloadam tu watek i lice na jakiese podpowiedzi co mam teraz zrobic
    czy isc na nowy kurs
    czy tylko na testy normalnie w wrodzie i potem jazde
    czy musze kupic jakies godziny u instruktora ( dodam ze ten u ktorego zdawalam juzs nie prowadzi nauki )
    czy isc po prostu do jakiegokolwiek instruktora i z nim to zalatwiac , jezeli ktos mial podobny problem to moze sie tez podzielic co zrobic z tym
    licze na pomoc

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    27.03.2018
    Postów
    1


    Cytat Napisał ambiwalentna95 Zobacz post
    witam , przychodze z takim problemem mianowicie robilam kurs na prawo jazdy ponad 5 lat temu wtedy jeszcze byly te stare zasady , jednak nie zdalam kilka razy (3) jazdy i moje testy przepadly stad zakloadam tu watek i lice na jakiese podpowiedzi co mam teraz zrobic
    czy isc na nowy kurs
    czy tylko na testy normalnie w wrodzie i potem jazde
    czy musze kupic jakies godziny u instruktora ( dodam ze ten u ktorego zdawalam juzs nie prowadzi nauki )
    czy isc po prostu do jakiegokolwiek instruktora i z nim to zalatwiac , jezeli ktos mial podobny problem to moze sie tez podzielic co zrobic z tym
    licze na pomoc
    Tak jak tu przedmówca pisał a potem dużo godz jazdy i zdania egzaminu życzę.

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    31.03.2018
    Mieszka w
    Police
    Postów
    19


    Jestem w podobnej sytuacji. Nie dokończyłam prawa jazdy C. Czy 10 godzin jazdy powinno wystarczyć aby przypomnieć sobie jak się jeździ i zdać egzamin ?

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.07.2018
    Postów
    2


    Cześć! Też mnie takie coś spotkało, natomiast znajomy instruktor wspomniał coś, iż od pewnego czasu zdany egzamin teoretyczny pozostaje ważny na czas nieokreślony. Prawda to czy to jednak nie pyknie? Gwoli ścisłości do testów podchodziłem w 2013 r. wiec równe pięć lat stuknie mi w tym roku .

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •