Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    27.02.2018
    Postów
    1

    Prawko egzamin



    Siema nie zdałem egzamina praktycznego wewnetrznego w osrodku bo mnie uwalil na swiatlach i powiedział ze przedemna jescze długa droga jak chce byc kierowca sie ********* bo poniewaz robila ze mna prawko dziewczyna niepełnopsprawna jakis tym stopniu na automat i jej podpisali kierwonik i instruktor ze dalej moze do mordu isc ja sie zdenerwowalem pytalem sie kolegów powiedzieli ze moge wziosc papiery z osrodka i isc do mordu prawda to? Na jakiej to jest zasadzie? Żeby nie kłamac was to dostalem od nich 6 godzin na mikołaja z osrodka i je wyjezdzilem ale i tak mi tego nie podpisze..
    Ostatnio edytowane przez ksu ; 18-03-2018 o 17:20 Powód: Używanie wulgarnych słów

  2. #2
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Skoro uzyskałeś wynik negatywny na egzaminie wewnętrznym, to nie masz zaktualizowanego PKK. Pójście do MORDU nic Ci nie da i nie będziesz mógł zarejestrować się na egzamin.
    Prawdopodobnie nie masz jeszcze odpowiednich umiejętności (tak uznał instruktor przeprowadzający egzamin wewnętrzny) by przystąpić do egzaminu państwowego skoro nie uzyskałeś wyniku pozytywnego na egzaminie wewnętrznym.
    P.S.
    Nie używamy wulgarnych słów na forum.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •