Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    12.04.2018
    Postów
    1

    Czy moge odmówić szkolenia Kursanta?



    Przydzielono mi kursanta. Przyszedł z innej szkoły. Po przejechaniu z nim 2 godzin nie mam ochoty go szkolić dalej. Ma złe nawyki z innej szkoły, nie polubiłem go. Wszystko robi żle. Jedyne co umie to jeździć.
    Ostatnio edytowane przez Elt ; 12-04-2018 o 16:20

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    15.05.2018
    Mieszka w
    Poznań
    Postów
    47


    Teoretycznie po to jesteś instruktorem, że masz go nauczyć jak jeździć dobrze, walczyć z jego nawykami. Nie jesteś od tego aby być jego przyjacielem, więc nie ma znaczenia czy go lubisz czy nie.
    Jeżeli chodzi o odmowę szkolenia kursanta to po pierwsze właściciel ośrodka / Twój szef może zlecić to innemu instruktorowi. Gorzej jak nikt nie chce szkolić z jakichś powodów tego kursanta wówczas możecie odmówić mu przeprowadzenia szkolenia i niech szuka dalej lub da sobie spokój z robieniem prawka.

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    07.06.2018
    Postów
    20


    pewnie że możesz z nim nie jeżdzić

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    09.06.2018
    Postów
    7


    To już też zalezy od tego jakiego masz szefa. Nikt Cię przecież nie zmusi ale możesz sie narazić górze, lub wogule stracić posadę. Radzilbym delikatną rozmowę z szefem

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    08.03.2019
    Postów
    4


    Elt, to ma złe nawyki, czy umie jeździć?
    Beznadziejny z Ciebie instruktor, jeśli nie chcesz uczyć. Zmień zawód.

  6. #6
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    20.05.2019
    Postów
    1


    Trochę zszokował mnie ten wpis... Ja też jestem instruktorem, jednak na trochę odmiennym pojeździe bo uczę jazdy na wózkach widłowych. Pracuje tak od około 5 lat, przez ten czas naprawdę miałem styczność z wieloma różnymi osobami. Nie lubi się każdego, wiele razy ktoś mnie bardzo irytował, jednak taka jest nasza praca. Nie mamy się lubić, a uczyć. Dobry nauczyciel moim zdaniem to taka osoba, która umie trzymać emocje na wodzy i nauczyć nawet najbardziej upierdliwego ucznia.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •