Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Dużo spamu

Hybrid View

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.01.2018
    Postów
    17

    Exclamation Dużo spamu



    Czytam to forum od kilku miesięcy (piszę raczej incydentalnie) i zauważyłem, że jest piekielnie dużo spamu. Ludzie zakładają lipne konta, czasem piszą 4 wiadomości o niczym (czy jakieś ograniczenia znikają po napisaniu 4 postów) i potem podają linki do swoich (albo zleconych) stron/sklepów. Sam zgłosiłem już ze 20 takich postów.

    Czy nie można czegoś z tym zrobić? Przyznam, że sam administruję trzema forami i nie spotykam się z aż tak dużym zalewem spamu. Fakt, że bardzo szybko reaguję w takich przypadkach, więc może po prostu to forum ma opinię przyjaznego spamerom?

  2. #2
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Przyznam że czasem już nie nadążam z usuwaniem reklam w linkach, blokowanie dla przykładu też nie zniechęca piszących "reklamowiczów".
    Ostatnio też mam sporo zajęć, jazd wykładów i mniej tutaj zaglądałem. Któregoś dnia przysiądę i postaram się zrobić porządek.
    Forum nie jest przyjazne spamerom, ale strasznie się na nas uwzięli chyba
    Dziękuję za zgłoszenie.

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    22.09.2006
    Postów
    25


    Cytat Napisał roocik Zobacz post
    .
    @roocik zachęcam do raportowania takich postów, to nam znacznie ułatwia sprawę. Dostajemy info mailem, klokujemy konto i usuwamy wpis. Dziękuję za Twoją dotychczasową pomoc!

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    07.06.2018
    Postów
    20


    spokojnie, lepiej miec duzo osob na forum i ruch niz zeby forum zginęło śmiercią naturalna

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.01.2018
    Postów
    17


    Nie było mnie tu kilka miesięcy i teraz się przeraziłem. Większość postów nieprzeczytanych to reklamy. Czy naprawdę nikt tego forum nie moderuje? Nie dam rady nawet tych postów raportować, bo muszę odczekać 60 sekund między każdym raportem, więc spędziłbym tu z godzinę

    Jeśli nie macie mocy przerobowych, to mogę się zgłosić na ochotnika w usuwaniu tych postów i banowaniu userów…

  6. #6
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Zajmę się tym.
    Niestety większość forów już nie cieszy się takim zainteresowaniem jak kiedyś, ponieważ całe towarzystwo przeniosło się na fb. Dlatego też częściej zaglądają tu chyba reklamowicze, niż użytkownicy interesujący się przepisami ruchu drogowego.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •